Brigada - ako ste sa k nej dostali?

Príspevok v téme: Brigada - ako ste sa k nej dostali?
bigadnicka

Ahojte,chcela som sa opytat,ze ci brigadujete, popripade ako ste sa k brigade dostali, ci ste sa niekde pytali,alebo ste nieco nasli na nete? Ja uz velmi dlho pozeram pravidelne na nete stranky ako brigada.sk,izercia, profesia a pod. a stale nic :( Ma to uz celkom stve, lebo mam velky sen, si chcem kupit bicykel:) ale rodicia na to nemaju. Tak som sa rozhodla,ze pre to nieco spravim ja, ale nedari sa mi :( Ak poznate nejaku dobru stranku na brigady,tak by ste mohli poradit :) A este mam sa pytat niekde na brigady? Lebo mi to pride trapne,len tak sa opytat, napr. v solarku,v posilke...chcela by som robit nieco take,kde by som sa mohla aj ucit. Studujem na vs a mam toho celkom dost,cize by mi vyhovovala brigada, kde by som sa mohla aj ucit. Este mi napadlo,ze som sa aj zaregistrovala na brigadnicke centrum,ale ani raz sa mi neozvali. Niekedy ma ide porazit z toho, ze pridem do solarka a tam taka vymachlena 15-ka sedi. Ja mam 21, dva roky studia za sebou a ja brigadu nemam :( Akakolvek odpoved potesi :)

simka111

Bol už niekto na brigáde v tlačiarni ??? Zaujímalo by ma, či ide o prácu v čistom prostredí, alebo či celý deň treba dýchať ten tlačiarensky smrad... Dakujem.

anjelik9

ja som si našla cez profesiu dve a z toho jednu pekne platenú =p a predtým som si skušala dať inzeráty na net a tam mi odpisovali len také somariny že štyri dni kecajú čo budeš robiť ale aj tak sa k ničomu konkrétnemu nedostaneš takže na to som ani nereagovala

SusynQa

ale ved na profesii sa obcas nieco objaví :) takto som bola uz na dvoch brigádach, alebo popisat na kadejake inzertne stranky ze haldas brigadu, pisat kazdej agenture maily.. treba skusat vsetko

Asad

Ja som si raz nasla cez net v sklade brigadu.

Potom som sa zaregistrovala do agentury a volala som im vzdy ked dali na net nejaku brigadu co som chcela. Oni ti teda volat nebudu ked si z Kosic. Musis im ty zavolat ze mas zaujem.

Najlepsie je asi chodit sa pytat alebo pozerat po obchodoch ci neberu niekoho. A myslim ze vo velkych potravinach zoberu vzdy niekoho, lebo tam casto ludia odchadzaju a mozes si tam naplanovat kedy chces pracovat. Toto skusim ja ked uz nic nenajdem. Zatial skusam na nete.

A vevericka dobre radi zverejnit zivotopis na profesii, mne uz po dvoch dnoch napisali. Im je podla mna lepsie ked si sami niekoho najdu a ne pozerat kazdy zivotopis, ktory im poslu zaujemcovia ako odpoved na ponuku, ked kolkokrat nesplnaju vsetky poziadavky. Alebo chodit sa pytat po obchodoch ked uz hned vidia ako posobis a tak.

lioness_01

ja som názoru, že kto chce , brigádu si nájde... odpoveď, že : kukala som na nete a nič , nie je odpoveď hodná dospelej osoby...

ja som si na nete našla...

a na nete sa nájsť dá... osobne si myslím, že momentálne stránky ako brigada.sk, profesia.sk a pod. rozširujú ponuky, dnes som len tak kukla a dosť zaujímavé inzeráty na brigádu mali...

takže smelo do toho, neboj sa pracovať... a kľudne sa choď do solárka opýtať, šak ti neodkusnú z nosa...

vevericka

ak si na profesii zverejni svoj zivotopis, ja som to tak mala a sami sa mi ozvali..pracovala som pokial som mala na brigadu cas..

Deee

tak ja som si nasla jednu brigadu nalepenu priamo na Tescu, kde ponukali brigadu v sklade a za kasou, druhu sme mali na nastenke v skole este na strednej, k tej som prisla doslova ako slepe kura k zrnu, nakolko som tu skolu uz ukoncila a po roku som si sla len pozriet znamu, na nete som nenasla nikdy nic, ale ked som sla do tesca zaregistrovala som sa aj do agentury Noslus index a vzdy ked mali nejaku brigadu u nas v meste tak mi zvykli volat a to teda nie som zo ziadneho velkeho mesta...odporucam pytat sa a chodit po svete s otvorenymi ocami, nemala som ziadne znamosti, brigady som nasla sama...