Ako prejst na blond ?

Príspevok v téme: Ako prejst na blond ?
ZuZulla

Chcela by som sa spytat ako sa da prejst na blond ked som si asi pred troma mesiacmi farbila vlasy na cerveno uz to mam velmi vyblednute nieco ako rysavohnede a odrastene asi dva centimetre... svoje vlasy mam bledo hnedej farby a neviem ako by to chytilo keby si dam blond ze mi tie odrastene chytia inak ako tie nafarbene a celkovo neviem ako mam dosiahnut peknu blond. nie zltu ale taku platinovu.. prosim kto viete poradte dakujem

Anina_91

Ahoj..ked som bola mala mala som blond časom mi stmavli a mala som niečo ako špinavá blond..potom som si na to jebla čiernu farbu asi pred troma rokmi a už viac ako pol roka čakám kedy mi to vyrastie...farbím si to nahnedo pretože to vyzerá dosť blbo ked mi to vyrastá ale doma by som si na to blond farbu nedávala...chod ku kaderníčke a skús si na to dať aspon niečo bledohnedé a do toho blond melír a neponáhlaj sa s tým lebo náhodou urobíš niečo čo by si mohla lutovať..myslim že vlasy sú pre ženy velmi dôležité..mne rastú vlasy velmi pomaly..asi centimeter za mesiac...tiež by som chcela prejsť na blond ale radšej počkám nech mi to vyrastie a potom..lebo mi strašne padajú..

Babatenko

Ja som bola kedysi blond, zelene, hnede, modre, cervene vlasy, ale potom z hnedej na blond mi v pohode chytil zosvetlovac, no a potom z blond teraz mam cierne, kamoska mi na to supla najskor daku hnedu a nejak to blbo chytilo a potom utekala kupit dalsiu a este a nakoniec 3 farby po sebe lebo to chytalo kadejako na zeleno a sedivo a nakoniec na tmavohnedocierno a potom uz v pohode, no a keby dom teraz chcela ist na blond zase, uz by mi asi vypadali vlasy... uplne ich mam znicene.. aj kadernicke ked idem, tak mi povie, ze NO WAY ... ze by mi vypadali.. takze uchvatne, musim pockat, kym mi to cele vyrastie, ale tak mne rychlo rastu vlasky , cca 2,5 cm za mesiac, takze v pohode :) /// ale co z toho vyplyva??? NEEXPERIMENTUJTE SO SVOJIMI VLASKAMI ! Radsej chodte ku kadernicke a zaplatte za kvalitnu robotu a kvalitne farby, nez si dokalicit vlasky ako ja .. teraz som jak vrana ceeeerna este aspon na pol roka...:{

7kráska

zuzula, ku kaderníčke, jednoznačne. nikdy by som to nerobila svojpomocne doma. myslíš si že veľa ušetríš?

77katty7

ahoj chod ku kadernickexD a ta ti poradi ...alebo si daj odfarbit tie cervene na blond a potom si podla toho odfarbis aj te svojexD