Čaje na chudnutie

zazula25

len od caju neschudnes, ale napriklad taky puerh (hociaka znacka, ja pijem ten lacny z klemberu) je zdravy a pomoze pri zapche - ja som s nou mala problem, ked som zmenila stravovanie a ten caj to "napravil" :)) Kazdopadne, na chudnutie treba okrem caju este: upravit stravu (nech je co najzdravsia), vela pit a pohyb pohyb pohyb :)) Potom to bude fungovat...

Karina

caje, dietne napoje a ani produkty z teleshoppingu este nikoho nespasili... klucom k peknej postave a zdravemu telu je spravna zivotosprava a aktivne cvicenie... nechapem, preco si stale tolko vela ludi mysli, ze ten "novy, zazracny" produkt ich zbavi povinnosti trosku dbat o svoju fyzicku schranku a oni sa nou nemusia viac zaoberat... dam si caj = schudol som kilo..? dam si klobasu a za nou zjem ananas = ved ananas ma tukozrutske ucinky, nie? ...

mrs.x

vieš o čom sú tie čaje? pôsobia ako preháňadlo...kamka si raz zobrala taký ako pitie do školy a celý deň v škole mala behačky...

njnjdnfc

Pozri sa na to takto ak sa správne stravuješ prípadne aj cvičíš (ale hlavne tá strava) na čo ti je nejaký špeciálny čaj?? A ak by si sa nesprávne stravovala čaj na chudnutie ti prd pomôže. Ja som za pol roka schudla 20 kg a bez Pu - ehr (či jak sa to píše) a iných špeciálnych čajov. Čaje pijem len tie čo mi chutia