Som taka divna..

Príspevok v téme: Som taka divna..
HELP ME!

som taka divna,nechapem sa..napr. v triede sa o niecom na hodine rozpravame a ma dojst na to aby som hovorila ja a zacne mi neskutocne byt srdce ,normalne mam strach..preboha,ved o nic nejde,ale ja mam take divne pocity..alebo sa ma neikto nieco spyta a ja som taka napeta ze ani neviem co povedat..alebo tiez ma niekedy postrehnu pocity,ked si spomeniem na nieco,co som niekomu povedala a citim sa koli tomu neskutocne trapne az sa hambim potom na toho cloveka pozriet:(..pri kamaratoch a rodine som odviazana,ale pri neznamych som starsne napeta,co s tym? mate neake typy,triky? dakujem

nojom

mas aj take ze ked mas ist do obchodu,alebo skor nieco si ist sama vybavit alebo si nieco vypytat tak sa bojis a mas vlastne ten rovnaky pocit ako si popisala?
ked hej tak mozno mas socialnu fobiu

Kubes

no to čo ti napíšem sa ti asi veľmi páčiť nebude, ale musíš sa vystavovať čo najčastejšie do takýchto stresových situácií aby si sa ich naučila zvládať, čím viac tým lepšie .. ale zase stres nieje dobrý pre človeka .. a ak chceš trik tak alkohol, ktorý ti odbura zábrany :) ale to určite vieš aj sama