tehotenské nohavice

mirka 23

Usiko, tak ty už to maš za chvilku za sebou :-) Aj ja mam velky odpor k velkym tehotenskym veciam. Uvidime do kedy sa zmestim do svojich veci.
Takže KE su predražene a mam popozerať v PO veci? No ja som zase za tie značkove kočiare. Som asi povrchna, ale mam rada značkove veci. Kočiar nam slubila svokra, tak nech už kupi poriadny aby som mala aj na ďalšie dieťa :-))
Oblečenie pre baby zatial neriešim, jedine čo mam, su baletne Grishkove piškoty :DDD teda meke cvičky. A vele veci mam tiež po sestrinych detoch, postielku od nej, vaničku od bratranca... Tieto veci nemusim mať nove.
Jalenja, troška sme ti prespamovali temu, no snaď nevadi.

usiko

mirka, no, ja som zvlastny pripad, na kocik trojkombinacuiu som si dala financny limit 350 Eur, a kupila som v presove, Lunakociky, trojkolku, hlinikova lahka konstrukcia, 3 kombin. , vsetky tri casti sa daju prikliknut na podvozok.....v Ke zial su take premrstene ceny, ze mi z toho prislo zle..aj v tej predajni,co vravis, aj v optime, aj na domin. namesti, aj Tegel, aj Maderna.....proste ja som 700 Eur za kociar dat nemienila, lebo je to zbytocne......postielku a matrac mam z RV /odtial povodne pochadzam/ ale v polsku sme videli este o 10 eul lacnejsiu /ja mam za 46 E, v polsku za 36 bola/, v obchodoch v KE tak od 70 eur vyssie, zase zdieranie.....cestovnu postielku mam z lidla za 34 eur, bola v akcii pred 2 tyzdnami, a oblecenie mam od kamosky, plus nakupujem v sekaci a v tescu mali prednedavnom akciu na detske veci....tak do 2 eur za kus, tak aj to sme tram nakupili.....ja budem povacsine kupovat v sekacoch, nie nove....ja som totiz sekacovy typ, cela....vanicku od kamosky a tak......ale kosice su na nakup takych veci drahe......a ceny nekopiruju kvalitu.....

Vies, tie kociare za 600-700 eur su sice o 2 kg lahsie ako moj, ale cenu na nich robi znacka, a kopec designovych vychytavok, casto zbytocnych ale dobre vypadajucich.....

usiko

ja som 8. msiac a tehu nohavice si nekupim ani...mamm k nim fakt odpor....nosievam bud: v cinaku dostat take jemne tplaky jednofarebne, padava teplakovina tgenucka makka, rovny strih, k tomu tricko s kratkym rukavom a na tom njake triko tielkove, prestrihnute pod prsiami...chodim tak uz 2 rok, takze ziadne tehu veci som si este nekupovala...alebo: hrube pancusky /rozne farby/, k tomu kratku suknu z bavlny, co ma fodricky a hlavne guma v pase, k tomu triko kratky rukav atielko pod prsiami prestrihnute...aj to nosim uz 2 alebo 3. rok....a vystacim si s tym do porodu......

mirka 23

jalenja, ty si len v 3.mesiaci? A fakt tie nohavice potrebuješ? Ved to ešte maš malinke bruško. Ja som na začiatku 6. mesiaca a v pohodike si vystačim s nohavicami ktore som mala, stačia ked su nižšie a na bruško davam tehotensky pas. Ten je pecka, lebo tielka ja neľubim. Ak potrebuješ nohavice, tak si kup klasicke, aby si to mohla nosiť aj potom, ešte take tri mesiace nebudeš tehotenske oblečenie potrebovať.

mirka 23

Usiko ty si z KE? No aj ja mam zatial odpor k tehotenským veciam... pripadala by som si ako vo vreci, ale tak ked budem mať večšie bruško, tak asi budem musieť :-) Zatial sa zaobidem s mojimi riflami, ktore su nižšie, takže sa zapinam pod bruškom a trička nosim len obtiahnute :-) Samozrejme zatial.
Počuvaj, ty si kde kupovala veci pre maličke? Kočiar a tak? Lebo ja som zatial len priebežne prezrela net.. V KE som pozerala, že je asi celkom OK obchodik oproti Optime cez cestu...

jaLENja

No ja som na začiatku tretieho mesiaca a keďže som bola predtým dosť chudá, tak mi rastie akurát brucho :) a nepotrebujem extra značkové, len také, aby boli mäkké a pohodlné, v čínskych som zatiaľ žiadne také nevidela...

usiko

ak nechces znackove, tak aj cinske obchody maju...aspon v Ke...a stoja okolo 10 eur, co by som bola ochotna dat.....ja somminule pozerala v jednom, skvele boli, riflovina tenka, padava, zvyseny pas na kapce, vzadu gumicka, ale ja si v tehu nohaviciach pripadam ako vo vreci, takze sa bez nich zaobidem....

A-Z

Ak si z Blavy, v Auparku v Mothercare mali este prednedavnom vynikajuce zlavy, az do nejakych 70%.
E-shop, ktory ma aj kamenny obchod v Raci BA s tehotenskym oblecenim - super velky vyber (aj veci z druhej ruky) - Bublinka.

zuzu usa

skoc do H&M,maju velky vyber od ryfli az po mencestraky!ja som si tam jedny kupila v stredu!maju tiez mensie cisla,mala som problem zohnat tehot nohavice c36.stoja okolo 19-20eur a mas moznost vyskusat.