Nemohli by ste mi poradit

Príspevok v téme: Nemohli by ste mi poradit
mimi23232

prave som sa stala avon lady na a moja liderka mi objednala balicek vzoriek za 8,63Eura ale ja som si to vsimla az teraz ked robim druhu objednavku. vzorky som uz skoro vsetky rozdala. ja som ten balicek nechcela. mala som v plane objednavat len pre sebe a nie lakat vzorkami nakych inych ludi . CO MAM TERAZ ROBIT. myslite ze jej to mozem vratit ked uz ich v podstate nemam...ale najviac ma mrzi ze som sa nechala tak sprosto oklamat a ze som si to vsimla az teraz.PORADTE MI PROSIIIIM

mimi23232

najlepsie na tom je ze vcera som skoncila z oriflamom lebo je to len tahanie penazi zo mna a teraz som sa dala zase nachytat nakou sikovnou kravou a pritom posobila nak falosne mozno z toho ma naky zisk
Prosim vas davajte si pozor najleprie je asi objednat si to od nekoho za normalnu cenu a nie stresovat sa takto. vazne som si nemyslela ze avon lady moze mat taketo problemy.

AdamKrt

Ak to nemas v zmluve a neobjednavala si to, tak jej povedz, ze to urobila bez Tvojho vedomia a nech to zaplati.

Len si prestuduj, ci to, ze si dealerka od Avonu neni podmienene prvym kupenim balicka...

Ak si rozdala kozmetiku a chces dalsiu, neni predsa problem ju objedat znovu.

Jedna vec je vzorka, ktora je pidi malicka a na ktoru maju firmy vyhradeny rozpocet a robia ju zdarma a druha vec je, ze cely vyrobok neni vzorka zdarma... Vzorky su malicke, inac balene a nie balenie zdarma...