Kolko sexu a intimnosti?

Príspevok v téme: Kolko sexu a intimnosti?
lentilka12

Ahoj,
s priatelom mame 2 rocny vztah, nezijeme spolu, iba sa stretavame. Mame sa radi, su nejake problemy obcas, ale netykaju sa nasho vztahu, skor prace, jeho rodiny, mojej rodiny, obcas su to vazne veci a je toho vela... ale mame sa radi a tak sa snazime ist dalej. Niekedy som z riesenia vsetkeho co pride dost unavena a myslim, ze aj moj priatel. Ale ja mam zaujem to riesit skor rozhovorom, alebo iba tak byt spolu, drzat sa za ruky a prechadzat sa. Ale on je velmi zamerany na intimnosti, stale ma chce hladkat, vzrusovat, proste milovat sa a najradsej by nic neriesil. Niekedy fakt nevladzem a staci mi par bozkov, ale snazim sa ho neodmietat a vyhoviet mu. neviem, ci robim dobre, alebo by som mu mala razne povedat, ze nie... Je tu niekto skusenejsi???

AdamKrt

lentilka12:

ten rozdielny sexualny apetit mozes vyriesit aj inac nez klasickym sexom. Mozes mu pomoct rucne, strucne, alebo oral. Ak sa naucis, ako ho co najrychlejsie doviest k orgazmu, tak staci chvilka a mas klud... :)

jajka001_

hej rozvody su neprijemne a casto aj dlhe, hmm. no, ved si zatial uzivajte jeden druheho a snaz sa na to nemysliet, ked sa s tym neda nic robit

lentilka12

Je v rozvodovom konani uz rok. S manzelkou dohodobo nezije, v podstate hned od svadby od neho odisla. Ale ten rozvod nema konca. Su to zlozite veci :) Mame stale co riesit.

jajka001_

je rozvedeny? alebo nieco ine? toto su citlive veci, to chce cas...ale musis ho trochu manipulovat nech to riesi, nech to nenecha len tak plynut lebo muzi su casto taki. aj ked len postupne po troche ale nech sa to trochu hybe, ak sa da

jajka001_

no vidis, ono to ma aj svoje vyhody :) len si zvykni na ten pocit ze urcite veci musis riesit sama. a potom zas to, aby nemal pocit ze ho komandujes. treba tak zlahka na nich :)

lentilka12

Byvanie ma teraz netrapi, mame teraz ine starosti. Mame kde byvat aj hned teraz, sami v dome, alebo hned si kupit byt. Ale potrebujem poriesit najprv nejake veci v jeho rodine, lebo on tam ma nejake povinnosti voci rodine a nemozeme teraz byvat spolu ani sa vziat, kym sa to neurovna.