Sexualny problem....?

Príspevok v téme: Sexualny problem....?
Es 15

Ahojte,
s priatelom spolu chodime rok aj nieco,náš alebo skor moj problém sa týka sexu...moj priatel nechce používať kondom,ani pharmatex(vraj nič z toho nema,kedže posobi ako lubrikant,jemu to vadi)..zase ja nemozem uzivat antikoncepciu zo zdravotnych dovodov..takze nám ostáva len prerušovana súlož,nie raz som sa bála ze by som mohla byt v tom,chvalabohu vzdy sa to vyvrátilo....ale postupom času,nechcem riskovať a vyhybam sa sexu s ním,on je velmi z toho rozčulený...ale dokym nepristupí na iné ochrany,tak ja nemienim to s ním robit bez toho...je pravda,že som mu niekedy verila"vraj vie čo robí"...ale teraz to je iné moj vztah k nemu sa zmenil..a ja sa s ním nechcem uz milovat.....a neviem co mam robit,ako to riešiť...stalo sa niektorej z vas toto?:(..som v koncoch

jeanny

chlapi su neskutocni sebci...keby si to apson uvedomovali ale on este hadze vinu na teba! prosimta, daj si snim rozhovor typu "bud sa uvedomis a budes brat ohlad aj na mna alebo to skoncime" Vysvetli mi preco jeho netrapi ze ty si sex takmer vobec neuzijes lebo si v strese, ale teba ma trapit ze on si sex neuzije na 100% ale len na trebars 98%?? ved jeho absolutne netrapi co zo sexu mas ty!

isabella

Es 15, posli takeho sebca do riti a radsej s nim vobec nespi ako by si mala riskovat to, ze zostanes tehotna...
moj ex sa vedel urazit aj na to, ked som mu proste povedala, ze dnes nemam naladu a odist, tak som ho nakoniec ked som dostala rozum nechala odist sama od seba, najdi si chlapa, ktory bude na teba brat ohlad a lubit ta...

Es 15

jeanny suhlasim s tebou...ja som z toho na nervy..."vraj este na tom nikdy nebol ako teraz"....sme spolu 2x to tyzdna..a spime spolu raz do tyzdna..myslim ze je to este celkom normalne....najviac ma pobavilo ako som mu navrhla,ze co keby sme len sa hrali,ale nemali sex..tak ze co by z toho mal ha!...ale ked on si povie,ze ho s prepacenim vykurim..tak z toho co ja mam?..tak bolest sanky...sakra...!...

jeanny

ja som sa s takym stretla a skoncilo to skor ako to zacalo...takeho sebca nepotrebujem. ja HAK uzivat nebudem, nie preto ze nemozem ale preto ze nechcem! keby to bolo naopak, fakt by som rada videla chlapa ktory by si dal nieco take predpisat koli partnerke. vseci by sa ohanali teoriami ake je to nebezpecne a ci ich snad nelubime ked ich chceme pchat hormonami. ale ze si nevedia natiahnut obycajnu gumu na par minut? a ked uz ide len o to uspokojenie, hak tiez znizuje chut na sex a to by jeho netrapilo ze si to potom menej uzijes? aj tak je to vacsinou chlap co si uzije viac tak neviem co by este chceli. on v podstate nic neriskuje ale TY, cize je na tebe ci to snim robit budes a ako, a ked sa mu nepaci dovidenia. vlastne uz davno by som sa s nim rozlucila

katka...

Aj mne sa zda, ze mu na tebe velmi nezalezi. Ide mu o uspokojenie svojich potrieb. Vraj z toho nic nema. Tak sa ho spytaj na rovinu, ze ked otehotnies, co bude robit.

rena23

Vykasli sa nanho! Je to obycajny nezodpovedny sebec! Zeny maju tendenciu donekonecna ospravedlnovat toho, koho maju rady a vacsinou sa im to vypomsti. Nenechaj si pokazit zivot, mas ho len jeden (a pripadne aj nevinnemu dietatu, ktore by sa raz mohlo narodit).

Es 15

AJ teraz cez víkend sme mali takyto problem,cely nasledujuci den so mnou preto nehovoril....vraj ze ho uz nemilujem,lebo to s nim nechcem robit bez,lebo sa bojím zeby som s nim otehotnela....neviem co mam robit,stale mu to vysvetlovat:(...podla neho som frigidna....:(..

rew

Es 15> "ale dokym nepristupí na iné ochrany,tak ja nemienim to s ním robit bez toho" dobre robis. Ak sa mu to nebude pacit, kasli nanho.. prepac ale z toho co pises sa mi nezda ze by mu na tebe nejak extra zalezalo..