Panthenolové tabletky

laskonka111

aj ja ked som ich brala prvýkrát perfektne zabrali, vlasy prestali padať a zmizlo i akné, potom som asi na tri mesiace prestala, vlasy znova začali padať, tak som ich začala brať znova a už nezabrali, a to som sa nato tak spoliehala už len kvôli ich cene

a užíva sa jedna denne, myslím že môžeš aj dve, ja som užívala len jednu

tatiana28

ja som brala panthenol kapsule 3 mesiace a zabrali vlasy mi prestali padat potom som mala pauzu asi pol roka. vlasy mi zasa zacali padat tak som zasa brala panthenol 5 mesiacou a nic vlasy mi padaju ako keby som nic nebrala . neviem v com je chyba ked to zabralo raz a teraz uz nie :((((

Laura1

Sú výborné i na pleť-myslím užívať v tabletkovej forme. Panthenol spray a pena sú účinné pri povrchových poraneniach,popáleninách,doliečovaní preležanín kože a vredov predkolenia.

Laura1

Panthenol tabletky- je tiež výborným doplnkom liečby pri zápale horných dýchacích ciest,pri pocite suchého hrdla,škrabaní v krku a vyčerpaní hlasiviek

Back

Panthenol kapsuly 40 mg

Indikácia: vypadávanie, lámanie a štiepenie vlasov, poruchy rastu vlasov, nadmerná tvorba lupín, zvýšené mastenie vlasov. D-panthenol je látka zo skupiny vitamínov B5. Má priaznivý vplyv na kvalitu a rast vlasov, zlepšuje ich lesk, pohmat a ohybnosť. Chráni vlasy pred mechanickým poškodením a všeobecne zvyšuje ich odolnosť voči škodlivým vplyvom prostredia a záťaži pri česaní, fénovaní a ondulácii.