Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cierny vytok

civediamo

určite by som spokojnejšie spavala,na tvojom mieste,keby brnknem lekarovi a spytam sa,nič taketo netreba brat na lahku vahu,može to byt HAK,ale aj NEMUSI!za opytanie nič nedaš,,,,

palacinka

je to normalne, ja som to mala po roku uzivania HAK, vtedy som sa tak zlakla, ze hned som telefonovala gynekologicke a ta ma upokojila, ze je to normalne, ze sa to stava, ked napriklad vezmes tabletku o par hodin neskor..v tvojom pripade je to kvoli tomu, ze zacinas braz HAK a tvoje telo si na to este len zvyka

Nicoolka73

ak si začala práve brať novú antikoncepciu tak to môže byť zapríčinené práve tým. tzv. špinenie.. ael radšej sa spýtaj lekára ak je toho moc...

AdamKrt

Cierna krv, to neni dobre. Z drobnych raniek mas svetlu krv. Ak by to bolo nieco z vnutornosti, tak bude tmavsia, oxidovana. Radsej rychlo za gynekologom. Pre klud duse si najdi cislo do ordinacie a zavolaj tam. Povie Ti, ci mas hned dojst, alebo co dalej...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Cierny vytok - Fórum - ZDRAVIE.sk