Chcem dieta

nestifa

Chytilo to aj mna, s tym rozdielom, ze ja som vydata a zijeme spolu takmer 8 rokov. Velmi intenzivne som pocitila tuzbu mat dieta a trvalo mi to asi 5 mesiacov. Mala som z toho uzasne depresie, vela som plakala, dokolecka som si vizualizovala vsetko od pocatia po porod a 20te narodeniny dietata... Na dieta nie sme este pripraveny, ja nemam za sebou ziadne odpracovane roky a prerabame obrovsky barak, s dietatom by to bolo narocne... Manzel chce preto pockat 2-3 roky. Z depky ma doslova zachranili najblizsi, manzel ma nevedel dostatocne pochopit, chlap nema materinske pudy, tak nevie, ake to je pre zenu. Ty s priatelom zijes len rok, to je podla mna skoro na take strasne velke a celozivotne rozhodnutie, zaviazat sa s clovekom, s ktorym nie si specialne dlho... Neviem, kolko mas rokov, ale pokial nie si ani vydata, mozno tvoj priatel nie je pripraveny sa zaviazat ani sobasom, nieto dietatom, skus zistit jeho nazor na vec, ak si sa teda s nim o tom nebavila.

bibi1234

mne umlcal priatel v 18tke biologicke hodiny psikom:O))) a je to predsalen vacsie pohodlie, mozeme si chodit sadat, na nakupy a psik moze zostat sam doma a ako bonus som pri nom nepribrala, co by sa asi pri tehotenstve stalo;O))) ked pride cas, tak pride aj babo, netreba to silit...

isabella

porozpravaj sa s partnerom a spolocne zvazte ci ste na dieta pripraveni a ste schopni ho aj dostatocne zabezpecit, nedus to v sebe, partnera mas aj preto aby o tvojich tuzbach vedel a bud ti ich vedel splnit, alebo ta aspon vedel podrzat v tom, ked je treba na splnenie takej tuzby pockat