Kŕče pri mensštruácií ...POMOC

Dee

ja som mala tiez ten problem, kym som nezacala brat HAK. Prve dva dni menzesu som bola vzdy PN, nedokazala som sa ani postavit. ALe zistila som, ze je to miernejsie, ked par dni pred menzesom som cvicila viac ako inokedy a pila som gynekologicky caj, ktory dostanes v lekarni. Ten caj bolo asi len psychicke oklamanie organizmu, pretoze som tomu verila, ze mi pomoze. Ale to cvicenie fakt pomaha.

makra

ja som si ju kupila specialne kvoli krcom pri menzese, ale nejako na mna nezaucinkovala, musela som si asi po 2 hodinach dat ibalgin, jedine ten mi zabera

rose

Ahoj,tak ja mam presne ten isty problem.Stale ked mam kramy tak mi pride zle a obcas aj odpadnem,blbe je to ked som v skole.Stae ked citim ze by mohlo byt zle si dam NOVALGIN a vzzdy pomoze alebo ten stamberlik to fakt uvolni

jankaaaa

ahoj ja som takto trpela asi 4 roky, nemohla soma ani chodit, kazdy mesiac som plakala od bolesti. jedine co mi pomohlo je antikoncepcia, odvtedy som nemala ziadne krce ani bolesti..a som rada..

ivka2

joj tak trochu to uz ulavilo ale zase mam pocit ze sa to stupnuje a ze uz nemam v sebe ani kvapku krvi:( ale je to uz lepsie ako to bolo rano..

kofina

ibalgin - cize ibuprofen s kofeinom, algifen, to som brala ako tinedzerka, je to slabe. Gynekolog ti predpise dobre lieky proti bolesti.