Krásne opalená

bibi123

pomareanc-na to uz pouzi google, solarka stoja rozne, podla toho, ci je stojate, lezate, ci zijes v meste, na dedine, okolo 0,40centov za minutu.. zo zaciatku Ti stacia 3-4minuty, potom 5-7, netreba to prehanat.. nemyslim si, ze po 5razoch dostanes rakovinu, treba sa kremovat-kremy na podporenie opalenia v solarkach, nie klasicke, ake pouzivas na plaz, vsetko si vydezinfikuj-urcite tam bude dezinfekcia, aby si nedostala plesen a musis si chranit oci okuliarmi, ktore Ti daju...

pomareanc

inak to je tiez pravda saty budu pozicane a evratim ich v prisernom stave a kolko stoji solarko? je drahe? a pocula som ze mozem dostat stoho aj rakovinu ...

bibi123

skusala si uz samoopalovak???podla mna na stuzkovu je to hazard-znicis saty od farby, budes flakata... ved do solarka pojdes 5-6x pred tym na par minut a mas pekne opalenie, uz tam viac chodit potom nemusis, navyse solarko posobi protizapalovo, takze na stuzkovej Ti nevybehne ziadna vyrazka...
viktorqwert- nastrekuju na Teba farbu-bud rucne, alebo maju na to pritroj v takej kabinke, vydrzi to zhruba 5-6dni, stoji to okolo 500-650sk zalezi, aky salon si vyberies. bud. tyzden je v BA intereauty a tam to urcite budu ukazovat verejnosti. tu som nasla aj video, ako sa to robi www.astrasalon.sk

viktorqwert

bibi to pro nastriekanie to co je to na teba nieco striekaju a je to drahe neviem to najst lebo potrebujem presny nazov toho

pomareanc

ja som uvazovala nad nivea samooplaovakom , ale podstate mas aj pravdu,a le do solarka ja akoze moc nemusim ...

bibi123

jedine solarko, alebo profesionalne nastriekanie opalenia, ale samoopalovakom by som na stuzkovu nespekulovala a neriskovala-nenanesies si ho rovnomerne, budes mat z neho zlte prsty, koza sa nam stale zlupuje, takze sa robia na kozi flaky, spini sa z toho strasne oblecenie...