Millujem zenateho chlapa

Príspevok v téme: Millujem zenateho chlapa
vilaamalka

vsetko sa to zacalo ked sm pracovala v jednom discobare v zahranici ako konzumentka. Prisel tam nase usmiali sme sa jeden na druheho, a vybral si ma na konzumaciu. Rozpravat sme sa mali vzdy o com a takto prechadzali dni az sme sa jedneho dna pobozkali..najprv mala pusa, kt neznamena skoro nic... potom po nejakom case som sa uz na neho zamotavala, a raz ked ma viezol domov sa spytal ci neostanem este 5min..z 5min bola hodina pri mori.. pstupom casu bolo z hodiny viac hodin a prve vacsie zblizenie.. vtedy sa mi tam rozreval ze to nemoze urbobit ze ma zenu a ze nikdy nic taketo sa mu nestalo.. vravim ze dobre,kedze zadana som aj ja:(( avsak na dalsi den z toho bolo uz milovanie u neho doma a takto to pokracovalo stale.. zalubila som sa a neviem cco robit.. teraz som uz spat doma ale kazdy vecer a rano mi vola.. ze nevie co sa stalo ale ze sa taktiez zalubil a nevie co mmntalne robit..ja este studujem na VS a deli nas vzdialenost 1400 km.. ale som uz zufala myslim nanho den noc..a neviem ako dalej...:((((

amalka03

hovori sa ze srdcu nerozkazes a je to pravda...Taky vztah asi nema velku buducnost a bolo by najlepsie keby ste prerusili kontakty, aj ked to bude pre teba tazke:(..ale zivot ide dalej..s nim ci bez neho..On si uz svoju zenu vybral, tak radsej na neho zabudni...

Excita

:D Frenk, ty sofer :D
Nebud si az taky isty, ze zena nic netusi, lebo ked si ozaj taky typ, ako pises, tak to zena vidi ihned... jedine ze by ste spolu nikdy nikde neboli a ak aj, tak si sa spraval ako ukazkove neviniatko so sklonenou hlavou...
No a k tej nevere samotnej a tvojmu problemu:
Sam o sebe vies napisat, resp.priznat si, ze si arogantny sebec - ano si, a hrozny, suhlasim.. mam vsak pocit, ze si si nasypal popol na hlavu len aby sme ta my este trosku polutovali.. keby si si ozaj vedel priznat sam pred sebou, ze si arogantny sebec(lebo to dokaze urpimne priznat len malo ludi), tak by si vedel ovladat aj svoje najzakladnejsie pudy.
Myslim, ze si sem napisal hlavne preto, ze ta pochytil zachvat vycitiek svedomia a chces, aby sme ti my -"poradcovia", nasli vyhovorku, ktora ta vnutorne uspokoji natolko, ze budes moct nejaku dlhsiu dobu opat podvadzat bez mensich vycitiek svedomia.. :)
Nemam pravdu?

Weva

no bolo by zaujimave vediet, ci nam vila amalka posle svadobne foto alebo tak - taka skoda, ze ludia sa uz spatne nikdy nevyjadria :)

Weva

vsak nech si kazdy robi co che ked do toho netaha druheho partnera - lenze pani zaletnici chcu aj zatrtky aj teplu veceru. Sofer - vsak mu dobre vyhovuje ked pride domov a zena sa na neho tesi... Tak sa neviaz!

a Ty vilaamalka - suhlasim s tym co povedali mnohi - ste mozno obaja zalubeni, ale to kde sa on po 4 rokoch nachadza mozes byt o 4 roky Ty sama. Dokazala by si mu verit keby vam to fakt vyslo, ze sa mu to nestane znova? Alebo Tebe? Pisala si ze si (bola?) zadana... ako si to vyriesila? Ci i Ty hras dalej na viac stran?

Dokopy nic o sebe neviete, uzili ste si romantiku na plazi a par fajn vecerov... netvrdim, ze to nemoze byt ten pravy, ale skor by to bola nahoda ako osud... Myslim si ze vas to coskoro prejde... ked nie tak drzim palce. Ale ja by som takto vztah zacat budovat nechcela.

Excita

Zamysli sa nad tym logicky.
Boli ste spolu kratko, no intenzivne, to chapem. Akokolvek, vies si predstavit, ze ho budes chciet tak naruzivo aj keby ste boli denno-denne spolu a mali ste riesit normalne veci a nie len sa milovat alebo prechadzat pri mori? Vies, ono ta romanticka kulisa dost napomaha laskam, ktore ani nie su realne...Okrem toho, ze je zenaty, je tu ale aj problem so vzdialenostou.
Ak by to aj mala byt laska ako hrom, kde budete zit a akym sposobom?
Za to, ze je zenaty, ta nebudem odsudzovat, lebo moj partner, s ktorym mam uzasny, harmonicky a neuveritelne iskrivy vztah, sa rozviedol hned prvy mesiac pocas nasho stretavania a to bez toho, aby som ho o to vobec poziadala... No nie je zenac ako zenac.
Ak sa skutocne zamiloval, nechaj nanho riesenie, nech vymysli, ako kde sa budete stretavat a najma je dobre povedat pravdu sam sebe - co si pre ten vztah ochotna obetovat ty, a to iste nech urobi potom on.
Ak si budete klamat sami v sebe, skonci to tym, ze si dokafrete terajsi zivot obaja a budete velmi lutovat, ze kvoli chvilkovej zamilovanosti ste si znicili vsetko. Ozaj najdolezitejsie je povedat si co chcete pre to obetovat. A realne :))

nazor

Nic nemas robit, z toho sa nevyliecis,proste si taky.Ale nauc sa to tajit tak,aby na to tvoja zena nikdy neprisla.Co oko nevidi, srdce neboli