je mi zle zo mňa...

Príspevok v téme: je mi zle zo mňa...
Mia14

dneska som sa úplne držala, bez sladkého, slaného, kamošky mi ponúkali chipsy, nezobrala som si...mala som na raňajky jogurt s 2 ks bebe, potom na desiatu jablko a banán, na obed som si dala ryžový nákyp
a potom to prišlo...prišla som domov o 17 00 dala som si 2 sucháre so syrom a šunkou a potom 3 koláče, asi 12 ks bebe tých v 50 g sáčkoch a potom som šla k babke, tá mi dala delissu xxl a banány v čokoláde a ja som to celé sprásla do seba :(( je mi zle, chcela som grcať, ale nešlo to zo mňa tak som si aspon dala Bystrinku
zajtra budem len na ovocí a jogurtoch a kúpim si chróm :(
ako predchádzate vy chuti na sladké??

jakina

To je vtom ,že malo ješ,telu chýba výživa a večer už zješ všetko čo ti ppríde pod ruku.mala som tan istý problém,že som nedokázala odolať sladkostiam.Ak chceš,tak mi napíš a ja ti vysvetlím čo robím ja.Môj mail: JanosikovaK@gmail.com

bambi25

ahoj mia,no mala som podobne problemy,ale ked budes jest takto tak sa velmi rychlo dostanes do bulimie.hladujes cely den,vsak ledva jes a vecer to na teba pride.ja som to mala tak isto cely den len ovocie a voda a potom ma to vecer chytilo a jedla som az kym mi nebolo blbo.teraz sa snazim jest tak ze napr.ranajky:chlebik,maslo,bud sunka alebo ak chces sladke tak dzem,caj
desiata:jogurt,bebe
obed:cely,polievka aj druhe
olovrant:pecivo,syr,maslo,zel.
vecera:cestoviny,ak mas rada sladke tak napr.tvarohove,makove
a este ak mas vecer chut daj si ovsenu kasu s grankom,alebo krup.kasu to je take mnam ked mas chut na sladke.ja zahanam chut napr.ovocnou zuvkou.alebo jablkom.vela stastia

simka111

Ja mam tiez vzdy chut na sladke ale ja ho nebranim pre vahu,lebo som chuda takze pribrat mi treba ale ja mam problemy s akne :(
Ale dnes som mala toho vela.bebe kexy,fornety lekvarove,kinder maxi,piskoty a žemlovku na obed...ale od zajtra si robim ocistu na akne a budem jest vela jablk,kedze mame plno na zahrade :D
a ta chut sa da zabit tim ze: vypijes salku caju.umyjes si zuby a das si zuvacku :D

wonderbra

Mia, nepanikar.
a Nephilim ma pravdu, na ranajky sa poriadne najedz a nebudes hladna, v bebe je vela cukru a taktiez ovocny jogurt nie je bohvieco. skus nejaky tvaroh a ovsene vlocky, do toho nejake semienka - takyto zdravy tuk ta zasyti.
a s tym ovocim to neprehanaj, radsej si daj zeleninu. preto si sa vtedy vecer doriadila, lebo si jedla cely den len cukor. ta obycajna ryza tiez nie je bohvieco, z nej budes akurat tak hladna.
a chrom je placebo. radsej nemysli stale na jedlo a zamestnaj sa nejakou cinnostou:)

Mia1

Nephilium
ja to tak robím, každé 3 hodiny jem, na raňajky by som si dala aj ovocie s jogurtom, ale ovocie sa nemá kombinovať s inými potravinami, takže ho budem jesť 3 hodiny po výdatných raňajkách, dnes som mala sladké na obed, takže neviem prečo sa mi toto stalo, obvikle, už jedávam lahké jedlá na večeru a potom idem cvičiť, fakt si musím kúpiť ten chróm, asi mi kolíše hladina cukru

Nephilim

A čuduješ sa? To je tým, že si celý deň jedla minimum, takže sa to potom odrazilo a prejedla si sa.
Ked chceš predísť takémuto prejedaniu sa, daj si výdatné raňajky, ktoré ti dodajú energiu do obeda, rozlož si jedlá na každé tri hodiny a prejedaniu sa vyhneš:-) A k tým sladkostiam - daj si sušené ovocie ako alternatívu, jablko, orechy, grepy, trochu tmavej čokolády, a ked tak si daj aj malý kúsok nejakej sladkosti a nestresuj, to ti nepomôže...:-)