zufala

Príspevok v téme: zufala
sia8

ahojte poraddte mi, mam kamrata, s ktorym som strasne dobra kamoska, bolo uz aj viac oral, ale vzdy sme ostali len pri kamaratstve...nikdy sme neboli nic viac...neviem ci ma ma rad, neviem ci chce nieco viac ako len kamaratsvo. ale jedneho dna som mu napsala, ze ma len vyuziva a ze s nim koncim... no on sa mi potom aj tak ozval.. mam ho rada... pozname sa od detstva....

Ms_princess2

skus si snim o tom pokecat otvorene, za city sa hanbit netreba povedz mu co k nemu citis a opytaj sa ho co on citi k tebe je to to najlepsie co mozes urobit povedat si vsetko na rovinu bez okolkov, mozno sa prijemne prekvapis mozno sa sklames ale s tym treba ratat budes vediet nacom si a podla toho sa rozhodnes ci mu budes robit len fajocky kedy sa jemu zachce alebo to zabalis a vykasles sa na neho. Zapamataj si jedno si mlada baba ktora nieje odkazana na svojho kamosa ktory ju bude len vyuzivat, urcite mas na viac a to pekne ta len caka porozmyslaj o tom drzim palceky

lioness_01

aj ja som mala jedného takého veľmi dobrého kamaráta, ale teda - nefajčila som mu...

to neni kamarát, to je chalan, ktorý si nechá od teba občas nezáväzne vyfajčiť...

sweater

Podla mna keby chcel nieco viac, asi by ste o tom u pokecali, myslim si ze chce len sex. A uz ked tak, zda sa mi ze sa do toho pustas opacnym smerom, najskor sex a potom riesit nieco zo vztahom? Pride mi to take nejake prehodene.