Love story

Príspevok v téme: Love story
NikaS

Hello vsetkym, Mam 26, a mam 4 rocnny vztah. Z priatelom sme sa pred par tyzdnami prestahovali do ameriky. Dva roky sme cakali na vsetky povolenia o byvani a na kupu bytu .. Bolo to zdlhave a konecne nam to vyslo !!! Cele rokyho beriem ako najuzasnejsieho muza na svete ... Az kym som sa pred dvomi mesiacmi nezoznamila s jeho bratom, ten sa do ameriky prestahoval snami aj s jeho zenou, vyzera byt milá :) sumpaticka usmievava. Ja mam dve prace docasne, pracujem vo firme s priatelom a v jednom sukromnom centre na ucenie anhlictiny deti z inych statov s jeho bratom. Najprv som ho brala normalne ale zacal sa mi pacit, az som sa do neho zalubila.... Nerozumiem ako ale kazde stretnutie snim si cením , velmi sa mi paci ale nechapem sa ... 1. Je zenaty,2. Je brat mojho priatatela,3. Su rozdielny, moj pfiatel je pracovity , velmi super nadherny kazdy den kravata sako dovolenky na urovni a vkus a ja som taka ista a taka bola predstava o mojom zivote. No jeho brat je iny, neoblieka sa ako muz na vysokej urovni,ziadna elegancia, a je velky turista a ja tury nenavidim precestoval cely svet ale mna cestovat nebavy je to vedec ja manazerka ... Sme uplne iny avsetko je v mojich citoch:(( stale sa na seba pozerame , usmevy a ocny kontakt ten je fakt silny. Nevedela som ci sa mu pacim no ked sme boli v "skole" pobozkali sme sa.. Bolo to dokonale ale usla som, mam vycitky je to jeho brat ! A zajtra mame stretnutie na zoznamenie mna jeho zeny ... Hambim sa =( citim sa desne. Neviem ako dalej.

sweater

Ja na tvojom mieste (sice som chalan ale hypoteticky :-), vies ze ste uplne iny, tvoj priatel stelesnuje nieco po com si vzdy tuzila, milujes ho, podla mna by uplna hlupost zacat si z jeho bratom, zastav to kym sa da, stran sa ho alebo ja nwm, obmedz s nim kontakt maximalne ako sa da, a vysvetli mu preco to robis :), myslim si ze s jeho bratom je to take pobluznenie, a ked by ste sa dali dohromady, stal by sa z vas par, zalubenie by opadlo a ty by si zbadala ze to nema buducnost pre tie priepastne rozdiely ktore vas delia, skus si spomenut ake to bolo na zaciatku s tvojim priatelom, tipujem ze si citala to iste ako teraz k jeho bratovi, neznamena to nic osudove je to obycajne (neobycajne) zalubenie, ak to nebudete dalej rozvyjat, casom sa to strati

kikusa33

Z toho vyplyva, ze svojho priatela nemilujes... tak to ber ako ponaucenie, zvaz to a pripadne sa s nim rozid... zacni hladat inde. Bud rada, ze si to zistila teraz a nie neskor, ked by si uz zanho bola vydata...
avsak urcite si nic nezacinaj so zenatym muzom. ked on je magor a nevadi mu, ze ma manzelku, je to JEHO problem, ale aspon ty bud normalna a kasli nanho. cim skor to razne a definitivne ukonci, kym este nic poriadne nezacalo.