zapal a menstruacia

Príspevok v téme: zapal a menstruacia
bambi283

uz asi 2 tyzdne mi doktor lieci zapal.najprv mi dal lomexin mast na 5 dni,ten nezabral.potom cipky gyno-pevaryl a mast.tie cipky a mast sa mi zdali,ze dost pomohli.ale mast si davam doteraz,lebo to tam este trochu cervene.pritom cipky boli len 3 a dobrala som ich v sobotu.takze pravdepodobne ten zapal nezmyzol uplne.takto normalne ma nic neboli,len stale mam taky pocit,ze to nieje este v poriadku.
no a problem je ten,ze zajtra ist k doktorovi nemozem a od nedele dostanem menstruaciu.

myslite,ze sa mi ten zapal cez nu este zhorsi,nezmeni,alebo by sa mohol zlepsit?

anjelik160

akurat vcera po sexe s mojim muzom som dostala strasne bolesti v podbrusku a neviem ci to je zapal u doktora som este nebola tak neviem co sa som nou deje predvcerom ma pichalo tiez ale takuto bolest som este nemala

bambi283

Inner ano,vela krat pisu,ze cez menstruaciu prerusit uzivanie.ale mala som aj take cipky,co sa neprerusovali.tak som teda zvedava,ci sa to tou menstruaciou prelieci,alebo zhorsi :(

Inner

v zasade sa cez menstruaciu nelieci. Aspon pokial ja viem, vtedy kvoli menstruacnej krvi nezaberaju ani cipky ani kremy, cize si ich budes aplikovat zbytocne. Pockaj, kym ti skonci menstruacia, uvidis, ci sa to uz vyliecilo alebo nie.