cvicenie po praci - bude to stacit?

smajliQa

rew : vola sa SEGNALE

je priesvitna a velmi pekna...fakt dobra :) pre info.. stala nejakych 45 ecek iba...
no a vazim sa vzdy na tom istom mieste... mslm doma,, vzdy si ju postavim tam isto :)

smajliQa

boze... no... akurat pred vcerom som bola vo fitku..vcera som tiez cvicila ale iba 20 minut ..no a dnes vecer idem plavat... plavanie je uplne namakane...to ale nemam cas stale..tak iba tak raz do tyzdna alebo raz za 10 dni... ale to sa citim jak znovuzrodena..ak mi to vide skusim ist dnes..:)

rew

smajliQa> prosim ta aku mas vahu? myslim znacku/typ :) ja mam tiez digitalnu ale ona ma svoje oblubene dve-tri cisla a medzi nimi sa pohybuje :) ziadne takze ze vidim 200 alebo 300 gramov :)

smajliQa

lebo ja ked som sa na normalnej vahe vazila, ja som nikdy nevidela rozdiel to kilo sa tam strati..od kedy mam digi tak presne aj tie gramy vidim..a je to dobry pocit aj ked ide 200 ci 300 g dolu:)

napoleonka

fuuuha, no ja to az tak strasne s tou stravou nebudem prehanat, lebo ja ked sa dobre nenajem, tak ma hlava boli.

inak ja sa vazim na digitalnej vahe. aky ze by tam mal byt rozdiel?

smajliQa

napoleonka,,, to iste som sa ta chcela opytat....
inak baby, vazite sa na digi vahe alebo normalnej??? lebo aj to je velky rozdiel..moj jedalnicek dnes
R: kava + mlieko
D: 100g cel.rohlik + tuniak vo vl.stave
O: jablko+ trosku acidka
O: -
V: -
olovrant a veceru doplnim este..ale predpokladam ze uz len acidko a nejaky grep..lebo chcem mat zajtra menej na vahe ako dnes rano

napoleonka

no tak akurat mam po tom cviceni. ale zvladla som na zaciatok len 30 min. so vsetkym...o 2 tyzden uz budem isto makat naplno. dovtedy sa vypracujem . uz sa poznam...

mam 166 cm a 58 kg...rada by som aspon 55 kg. :))