Som mimo zo zadanej holky

Príspevok v téme: Som mimo zo zadanej holky
Johny Bravo

stala sa mi také vec a potrebujem poradiť ... v prváku na výške som poznal jednu holku ktorá sa mi neskutočne páčila, ale mal som holku tak som to neriešil ... po čase sme sa rozišli a ked som tú novú slečnu oslovil tak som zistil že má priateľa ... dnes už som vo 4. ročníku a zhodou okolností som sa presťahoval na izbu na intrákoch hneď vedľa nej ... dnes som ju stretol .. v živote sa mi nestalo že by sa mi nejaká holka tak neuveritelne páčila ... neviem čo mám robiť ... som z nej úplne mimo stačí ked ju vidím ... zaujíma ma ženský názor, ako mám túto vec riešiť

Johny Bravo

dikes lulu, si pripadám ako v telenovele :)vidím že to máš tiež zaujímavé a zložité ... btw ta3 tvoj príspveok sa mi neskutočne páčil, dik zaň ;)

lulu22

Johny, držím palce, som zvedavá ako to dopadne!:)
ja som z jedného zadaného tak mimo, že keď som s ním v jednej miestnosti, pozorujem na sebe úplne chvenie, nesústredenie sa.. :/ na jednej strane som šťastná, že to prežívam, ale keďže on má vážny vzťah..tak som aj sklamaná a smutná :/

:))))

Obvykle ženám po čase vo vzťahu chýba neha, pozornosť partnera. A sú náchylné podľahnúť tomu, kto o nich prejavuje záujem a správa sa k nim milo.
V
V
V
Asi nieco na tom bude.Ja som stale tvrdila-ze by som partnerovi nevedela byt neverna-ale zivot ukazuje nieco ine.
Kym som nemala problem vo vztahu-nikdy som nepomyslela na ineho chlapa/a pritom som mala dost zaujemcov aj napriek tomu ze som bola zadana/-ale ked sa objavili problemi a partner sa ku mne zacal choval zle.V praci som padla do oka sefovi-ktory sa ku mne spraval velmi milo.Vtedy mozno by som bola aj podlahla-keby som s prace neodisla a ocitli by sme sa v nejakej siteacii kde by sa o nieco pokusal.
Ked na to pozeram s odstupom casu-je to neuveritelne-lebo nie som zena ktora len tak podlahne muzovi-alebo skace od chlapa k chlap.
Ale asi tie mile slova kazdu zenu dostanu ked to nema doma.Len v konecnom dosledku to moze byt tiez len na chvilu a realita sa moze zasa opakovat.
Podla mna problemi sa maju riesit a nie pred nimi utekat-lebo aj tak ked utekame-tak utekame aj s problemami zasa inam a je to taky zacarovany kruh.

Slobodna

hm, nie je to normálne, človek skôr než zmení partnera, prácu atď., situáciu v ktorej je nespokojný si musí najprv uvedomiť čo nechce( to mu ukazuje samotná situácia a to tým, že človek je nešťastný) a potom sa zamerať na to čo chce. Potom nevymení jeden problém za druhý, ale získa to čo chce. Alebo sa tá istá situácia zmení želaným smerom.

ivana45

Zmenou partnera, prace,.. clovek vymiena jeden problem za druhy. To je normalne. Stastny clovek najde cloveka kompatibilneho, miluje ho aj s chybami. Potom je vecou zrelosti a - hladam vyraz- slusnosti povzniest sa nad hovadiny.

Slobodna

lost, práve naopak, dáva to perfektný zmysel. Žena obvykle vymýšľa, je labilnejšia podľahnúť, ak jej vo vzťahu niečo chýba, je nespokojná. Ak myslím, na to, čo mi chýba, tak napr. vstúpi do môjho života muž, ktorý mi to poskytne. Obvykle ženám po čase vo vzťahu chýba neha, pozornosť partnera. A sú náchylné podľahnúť tomu, kto o nich prejavuje záujem a správa sa k nim milo. Je to však len odraz toho, čo neposkytujem sám sebe. A ak to poskytujem sám sebe, poskytujú mi to aj ostatní :)Existuje však aj možnosť a tá je oveľa múdrejšia, dostávať to čo chcem od aktuálneho partnera, zameriavať sa viac na jeho pozitíva ako negatíva. V konečnom dôsledku čert ako diabol :) a chlap ostane vždy len chlapom, preto je dosť naivné si myslieť, že s niekým iným to bude dokonalé. Dokonalé je to vtedy, keď oceňuješ a zameriavaš sa viac na pozitíva partnera ako na jeho negatíva. Tie predsa máme všetci. Stačí len vedieť čo chcem. Pre mňa nič nie je lepšie ako to, čo mám, lebo ak mi niečo chýba, získam to od aktuálneho partnera. No nie všetci to vedia a robia. Niektorí si myslia, že ak zmenia vzťah, muža, utečú z danej situácie, bude im lepšie. Nebude :) teda ak to nie je nejaký extrém, kde sa jedná o fyzické alebo psychické týranie. Nebude preto, pretože ak stále myslia na to čo im chýba, čo nemajú, stále do ich životov budú prichádzať ľudia a situácie, ktoré im to prinesú. A stále im to bude chýbať :) pretože nič nepochopili. Ale to je už trošku vyšší level.

ta3

Johny Bravo,
pripomenul si mi moje studentske roky, mne sa tiez cosi take stalo, ale dievcata boli za mojich studentskych cias v tomto smere tak trochu v nevyhode, takze ja som sa mohla vtedy iba zbozne na neho hladiet, Ty mas ovela vacsie sance, byvas tak blizko nej, prilezitost sa urcite najde, kludne ju oslov znovu a pozvi ju von, ved to bolo pred rokom, ked bola zadana, dnes uz mozno nie je a ak aj je, nemusi to zrovna byt ten najvaznejsi vztah na svete, takze ak aj zrovna nie je volna, nehadz flintu do zita, bud trpezlivy a ak su Tvoje emocie naozaj take, ze uz len pohlad na nu Ti vyraza dych, dievca to vyciti a potom uz vsetko zalezi na nej, pri kazdej prilezitosti sa na nu usmej, pristav, prihovor, sanci na to mas dost, ved byvate vedla seba, takze este raz, pozvi ju von a ak je stale zadana, bud trpezlivy a jemne jej davaj najavo svoj staly zaujem, pre mna laska vzdy bola, je a aj vzdy bude najvyssia priorita, preto fandim vsetkym zalubenym a Tebe zvlast, ked sa Ti dievcina tak neskutocne paci

Johny Bravo

no uvidím ako sa to vyvinie ... predsa len som ju stretol v alkoholovom opojení tak možno preto boli aj emócie väčšie a hneď som jej podľahol ... druhá vec je že som sa vtedy práve zaujímal o inú holku s ktorou by to bolo možno jednoduchšie aj keď tá je tiež zadaná (niekedy fakt nechápem či sú nejaké dobré ženy ešte voľné) ... viem že ked sa pre nejakú holku rozhodnem tak jej dokážem dať všetko a bude sa mať so mnou skvele, ale musí to byť proste tá pravá ... a to je to najťažšie rozhodnutie