Močenie a klitoris

Príspevok v téme: Močenie a klitoris
Nykita

Posledné dni mám omnoho zvýšenie nutkanie na záchod. Hockedy aj keď nepijem mám pocit plného mechúra. Doktorka mi našla v moči krv, povedala že mi pravdepodobne začne skôr menzes, aj keď som jej povedala, že mi vychádza na osemnásteho až. A pri močení je všetko ok, ale ku koncu, keď už ide ´posledný prúd´ tak pociťujem neskutočnú tupú bolesť v oblasti klitorisu ktorá mi vystreluje až do nôh.. :( Je to takmer neznesiteľné. Neviete niekto čo by to mohlo byť a čo by mi pomohlo?

User_37597

ja som nikdy nebola tak ze som cakala co bude a pytala sa na fore ze co mam robit takze mne urinal pomohol pri mojich mensich zapaloch a tak isto nespadam pod kategoriu dievcat ktore div ze nemaju 2cm latky na zadku a dobre ze sa im krize neleju von so sukne :)

xyxyz

cely urinal stoji za jedno velke H...ked uz to niekto berie, tak nech to berie preventivne, ale ked ma krv v moci tak moze zjest aj 10 krabiciek a nepomoze mu to...mne dokonca raz doktor vynadal ze naco si kupujem take kraviny ktore nemaju ziaden ucinok..ked mas zapal a ked uz mas krv v moci tak jedine antibiotika
pri tychto zapaloch je velky risk, ze to prejde na mocovy mechur a z mechura na ladviny..prakticky za par dni mozes mat zapal ladvin, co uz je dost vazna vec zrela na hospitalizaciu

Najčítanejšie články