šikana

Príspevok v téme: šikana
Truffla

Ahojte som na novej skole, strednej mam 16 . . .

Na zaciatku bolo vsetko v triede super... ale zrazu sa zacali ku mne baby divne spravat, zacali ma odstrkovat atd... A mame tam jedneho spoluziaka, ktory kazdeho uraza a robi sa ze je nieco viac. A je spatny. A on urazal kazdu babu.... ale zrazu zacal urazat LEN MNA ! Stale ma ponižuje, zhadzuje, nadáva, bojim sa prihlasit na hodine, lebo stale ma blbe poznamky.. Na ulici zastavuje cudzich ludi a hovori aka pi*a to je pred nim ze to som ja a zacne o mne vymyslat... Ludom v triede zacal hovorit o mne, ze som lesba, ze sphujem kamaratky atd... a vsetci mu uverili lebo to tak dokazal podat--- A dnes ked som sa dozvedela.. ze nikto sa kvoli tomu somnou nebavi.. a naschvalti ludia este predomnou ma ohovaraju... Tak ja som sa dnes uplne zrutila :( Cley den som nic nejedla, preplakal som ho, je mi strasne zle... Citim sa horzne... Rodicom aj triednej som to uz povedala a bude sa to riesit.... teda uz sa ale on sa nemeni...
Nemam chut zit :( Som uplna chudera :(((

Ako si mam ziskat baby spet? Aby mu neverili ? Aby ma mali znovu radi ? Porism o radu ja som zufala !!!! :((

Bojim sa chodit do skoly.. strasne !!!

User_37597

tak za prve nesmies robit zo seba chuderku.musis si "nacvicit" nejake tie vety kt ho zotries a ukazes vsetkym ze mas na vrch.ja som to tiez zazila ale ja som neukazala strach a snazila sa tiez povedat nieco na margo jeho/jej urazky.ale ja som celkom mierumilovna osoba takze mna musi clovek velmi dlho srat aby som mu jednu napalila...takze prestan sa lutovat a vynajdi sa v situaciach ked ta bude urazat a vrat mu to rovnako (ale diplomaticky) pred celou triedou