Už 2 roky bez lásky

Príspevok v téme: Už 2 roky bez lásky
emka212

ahojte som už 2 rok sama...začínam sa cítiť dosť smutne a chýba mi láska...pred 2 rokmi som sa rozišla s chalanom bola to moja prvá láska a trvala cca 3 roky rozišla som sa s ním lebo sa zmenil ....to sa mi už nechce viac rozoberať len začínam pochybovať či som spravila dobre ked som sa s ním rozišla či nebol pre mňa práve ten pravý ....ale asi nie kedže už niesme spolu....ja len teraz stále premýšľam lebo odvtedy som nemala žiadny vzťah ...lebo vždy sa mi bud chalan ktorý má záujem nepáči alebo ked sa mi nejaký páči tak je tam nejaký problém napríklad teraz sa mi jeden páči ale je hrozne hanblivý a ja tiež niesom dvakrát na tom lepšie :) sama prvý krok neurobím...ale už mám 22 rokov a nechcem byť sama hlavne ked su aj kamoški zadané...ked su s priateľmi tak rozmýšľam ake by to bolo pekné mať niekoho... :((( čo mám robiť? kde hladať lásku? na interntové zoznámenia sa moc dávať nechcem nikdy neviete koho tam stretnete..ako chodím sa von baviť skoro každý víkend ale nejako sa mi nedarí niekoho si tam nájsť...ale fakt by som to už chcela zmeniť :(nechcem byť už tak dlho sama...

Slobodna

zábavka menom osud je predsa o tom, že to čo dáš aj dostaneš :)
sex je nástrojom lásky a peniaze sú nástrojom starostlivosti.

dsadqwewr

Ak tak budes rozmyslat Slobodna, tak osud sa s tebou pekne zahra,ked budes pomahat ludom aby potom tebe pomohli...tes sa na zabavku vo forme osud.

Slobodna

jajka001 systém niečo za niečo funguje úplne všade. Rovnováha medzi dávaním a prijímaním a nemusíme hneď hovoriť o materiálnych veciach. Takto funguje každý vzťah.

jajka001_

system nieco za nieco funguje len u tych vypocitavych. raz pridu do bodu ked nebude dat co za co a vztah krachne lebo nema zaklady. to nie je vztah, to je biznis.

TrainingBoy

slobodna pises ako keby ze sex je pre nas odmena, rovnako ako pre zvieratko kocka cukru, hovoris ako keby vy ste si to museli odmakat a my si zatial uzivame, ako keby to pre vas bolo nieco neprijemne, vpodstate pises riadnu kravinu, lebo skutocny vztah sa neda vyjadrit vztahom nieco za nieco, cize bud si genius ktory na to prisiel, alebo len naivny pokus o vysvetlenie niecoho comu nerozumies

lost

nojo, to by potom aj sedelo na teoriu rovnovahy.. davam-beries, davas-beriem, studena-tepla, hmota-antihmota, akcia-reakcia... :D