čo za tekutinu to bolo?????

Príspevok v téme: čo za tekutinu to bolo?????
blackangel

včera som sa milovala s priateľom a mam takýto problem: vpichol to do mňa asi štyri krat, a potom ho vytiahol. Ale ked ho vytiahol, som bola mokra, a všade bola tekutina, no on mi však povedal že to nieje od neho, že sa nemam čoho bat, že je si istý. Povedal že to bolo odomňa. Nikdy sa mi to ešte nestalo.Čo to bolo tekutinu??? ďakujem velmi..

olog

nicoho sa neboj, je to taky zakaleny vytok, myslim ze mas z toho aj trosku spinave gatky, ale to prejde, je to tym ze prostredie v tvojej pipinke je v nerovnovahe a preto sa to deje, len sa pekne umyvaj mydlom ktore nevysusuje a to prejde za tri dni, kludne to mozes mat aj kazdy mesiac, nieje to nic zvlastne

ramirez

blackangel: Citala si co som pisal? Ti vravim, ze kazda zena je vlhka a specialne ak je vzrusena. Ale z toho nemozes byt tehotna. Ak by to slo tak je tehotna 100% zenskej populacie

Summer

hmm pochybujem ze si tehotna a ked si bola vlhka aj po sprchovani tak to mas len dokaz toho ze to nebolo jeho ale tvoje..

nikoletta818

Nechcem tu byť za múdru, ale keď nevieš,čo je to za tekutinu si asi ešte radšej nemala s nikým spať. Každej babe ktorá je silno vzrušená začnú žľazy produkovať tekutinu, aby to šlo lepšiel...

blackangel

mam 17, a panna som nebola. možem byt tehotna? velmi sa bojim..a ked som osprchovala, tak som bola stale velmi vlhka...

ramirez

Kolko mate rokov? Ked sa muz vzrusi ( nemusi hned ejakulovat ) vyteka mu z penisu tzv predejakulacna tekutina. To je taka sranda, ktora mu namaze vtacika, aby sa lepsie klzal ked ho do teba bude vpichovat :D Tato tekutina obsahuje iste male mnozstvo spermii...

A ked je vzrusena baba tak tiez zacne byt vlhka, aby sa lepsie vpichovalo. A to nezabudaj na fakt, ze tvoja dirka na vpichy ( :D ) ma stalu vlhkost. Poznate predsa ten vtip, ze aky je rozdiel medzi pickou a tackou? Tacka sa da vylyzat do sucha :DDD

A nakonec ak si bola panna a on bol prvy , ktory ta pichol tak ti asi pretrhol blanu, ale to by tam mal byt aj nejaka krv.