Kde nájsť chlapa?

lost

ShaulaThalit, lost je nezadany :)

M74, no jo, to obl taky malicky, asi len ~70mm, musim porozmyslat ako to vyriesit nabuduce :)

beskyd

v lese:) teraz je to este lepsie lebo uz aj medvede sa odoberaju na spanok, clovek nie je v takom strese ako v lete napriklad:)

jajka001_

no no aano. to je presne to, vsimat si a vyuzivat sance a verit intuicii, ja to tak robim a verte tomu ze to funguje.

lost

Hocikde..

Dnes sa mi stala taka sranda.

15:15 si volam taxik. taxikar odpovedal ze do 15 minut je u mna. No cool, to v pohode stiham, este budem mat 10 minut navyse.. Vlask stiham... cakam 20 minut a nic, ale v tom vidim nasadat nejakeho mladeho vodica do maleho auta, a rozmyslam:
"lost! ved toto je prilezitost! opytaj sa ho ci nejde na stanicu, za skusku nic nedas, nemas co prehrat, aspon bude sranda.."
no ale lost vyckaval ako naivny magor na taxik a taxi nikde.. O pat minut sa mladik v malom aute vratil aj s dalsou osobou. Vzhladom na cas a miesto predpokladam ze isiel smer stanica, cize som si hovoril: "ach lost! ty blbecek, tu mas prilezitost, matematika a bojovny duch ti radili ostosest, ale ty neposluchas, kurafix ved takeho slepca svet este nevidel! no jo, tam to mas, zmeskas vlak!"
lost zanevrel na taxika a zavolal si dalsieho. ten dosiel spravne ale lost musel cestovat desiatky míľ v mercedese, pretoze sa nechytil sance u neznameho mladika...

tarida rida rida, to je vse pratelia..

no tu som si strasne velmi moc brutalno extremne uvedomil ze zivot ponuka tolko moznosti a haluzi a sanci sa uchopit a dosiahnut naozaj cokolvek, len to clovek nevidi, je slepy, alebo bojazlivy...

a lost stratil svajciarsky nozik dnes :(

pravdepodobne bola ta sedacka v aute zle natocena, ked mi vypadol, alebo smejd jeansy, ved pockaje.. hodim vas do 1200 otacok, boshka vas zozerie :P

idem si po novy nozik.. chyba mi :( ako budem teraz otvarat balicky.. ach jaj, R.I.P my best swiss friend, R.I.P