sex

Príspevok v téme: sex
Zuzika16

Ahojte, mam priatela a sme spolu uz 5 rokov a dost ma trapi ze sa so mnou nechce milovat a radsej si vyhoni ked ja nie som doma.A to si honi kazdy den ale na milovanie so mnou je stale unaveny alebo ma inu vyhovorku a tak sa milujem spolu asi 1 a niekedy az 2 za mesiac.Dost ma to trapi lebo ho lubim a chyba mi aj ten sex.Snazila som sa s nim o tom rozpravat ale on ze mna do jeho honenia nic a ze je to zdrave.Viem ze je to zdrave ale nie ze si bude honit kazdy den a na mna v tejto oblasti bude kaslat.A pri tom mi kazdy den vravi ako ma velmi miluje.Dost ma to trapi a neviem co mam robit poradte mi prosim.

AdamKrt

Povedz mu, ze vsak honit si moze, ale ci mu to nepripada chore, ked ma NEUKOJENU priatelku a on ide masturbovat ? Povedz mu, ze by si ho chapala, kebyze sexujete 5x denne a Ty uz mas dost a on, ze by mal este vacsiu potrebu, tak by si to naviac robil sam, ale ze Ty mas deficit a ak sa on nema k cinu, Ty to mas ako riesit ? Mozes ho trochu postuchnut tym, ze v takychto pripadoch sa stava, ze dotycna zena si najde milenca, alebo sa im rozpadne aj vztah, ked ju nedokaze partner uspokojit. Ci mu na Tebe zalezi, alebo je taky sebec ?

Ak ma trochu svedomia a nejake normalne muzske ego, tak s tym nieco urobi...
------------
Alebo sa ho opytaj, ci ho vobec pritahujes, ci si nenasiel inu, ked to nechce robit s Tebou. Pripadne si pri tom este poplac, nech mu urve srdce :)