Problémy so stolicou

pappp

cavte.. tiez mam problemi zo stolicov uz nieco okolo roka .. ale mam psychicke problemi... a bohuzial je to aj tym.. viete mi niekto poradit..ako mam pokracovat..

hammel

Dobrý deň ak ste sa začali už zdravo stravovať organizmus sa už bude sám čistiť ale bude to trvať dlho a tak mu treba v tom pochopiteľne pomôcť. Treba prečistiť črevá a hlavne hrubé črevo. Ak máte záujem ozvite sa mi na maili hammel@post.sk a poradím vám ako môžete si očistiť hrubé črevo bez komplikácii, bezplatne a v domácich podmienkach.

hammel

Ako tu spomínal užívateľ Muc je tiež dobrá šaratica ale nezháňa sa len tak ľahko a nieje to stálym riešením.

hammel

Ako tu spomínal užívateľ Muc je tiež dobrá šaratica ale nezháňa sa len tak ľahko a nieje to stálym riešením.

hammel

Dobrý deň ak ste sa začali už zdravo stravovať organizmus sa už bude sám čistiť ale bude to trvať dlho a tak mu treba v tom pochopiteľne pomôcť. Treba prečistiť črevá a hlavne hrubé črevo. Ak máte záujem ozvite sa mi na maili hammel@post.sk a poradím vám ako môžete si očistiť hrubé črevo bez komplikácii, bezplatne a v domácich podmienkach.

levanderka

rakovina to isto nebude, je to iba nedostatok vlakniny. rakovina sa prejavuje skor tuzkovitou, tenkou stolicou, a vacsinou riedsej konzistencie.toto bude len zapcha, malo tekutin a vlakniny , tak ako tu uz bolo napisane :)

kostička

Ozvite sa poradím,mám vlastnú skúsenosť.
Trpela som zápchou skoro celý život.
Terazje to ok!
Poradím 0907 784 064
wellnessst@gmail.com

carey

ahoj, mne pomohol lepicol naturally plus v tabletkach, beriem ho uz 2 tyzden a chodim skoro kazdy den, a este jem viac ovocia a zeleniny (vlaknina) a pijem tie 2l denne.
A kupujem si aj kefiry aj jogurty s probiotickou kulturou.

baletka

Kúp si probiotiká, tie sú veľmi dobré v takýchto prípadoch a ak si myslíš, že máš rakovinu hr.čreva, kúp si aj test na okultné krvácanie.