Kurie oko a už mi to ide na nervy...

Príspevok v téme: Kurie oko a už mi to ide na nervy...
beep

Mám problém s kurím okom na nohe.. Už to mám asi aj 2 roky, nejako som sa tým nezaoberala, pravdupovediac najskôr som si to ani moc nevšimla.. Ale teraz je to stále vačšie a dosť ma to bolí. Ďalší problém je že, som na rok v zahraničí a je mi fakt trápne rozprávať sa o tom s ´cudzou rodinou´.. Tak sa snažím poradiť si s tým sama, ale moc to nejde.. Rodičia mi zo Slovenska poslali náplaste, ktoré vôbec nefungujú. Najskôr sa mi zdalo že hej, ale potom sa to znova vrátilo. Skúšala som aj banánovú šupku ani to mi nepomohlo. Nemáte nejaký návrh?? Niečo čo pomáha? Už som z toho na nervy a navyše som v štáte kde je okolo 25-30 stupňov celý rok, takže je to aj dosť vidieť .... :/

anjelik9

mne to prvýkrát chirurg vyrezal ale to som mala na palci už také veľké že som chodila na polke nohy aby ma to nebolelo =) a potom sa mi to spravilo ešte raz a to som si vždy odmočila nohu a pemzou na paty som si to vždy odrhla pokým sa mi dalo potom to na druhy den pobolievalo trochu a ked prestalo tak zase odmočiť odrhnúť a postupne som si to takto zneškodnila aj bez chirurga =)

mmdd

Rybićky Garra Rufa. Minulý mesiac sme mali pani na procedúre s podobným problémom a bola veĺmi spokojná.kontakt info@energiazdravia.sk

kulo

na kurie oko 100% pomoze, ak namocis handricku do terpentinu a kazdu noc si ju na to prilozis. na celu noc. toto opakuj tak tyzden a ono zarucene zmizne. babka pouzivala platok cibule namoceneho do octu. natierala si to tym asi 3 krat denne a tiez zmizlo. taktiez si mozes v lekarni kupit DUOFILM. je to taky roztok, ale liecba trva dlhsie. asi 5 tyzdnov