Priatel sa zvláštne oblieka

Príspevok v téme: Priatel sa zvláštne oblieka
luciiiiaa

Nie že by by to až tak vadilo alee... Niekedy by mu tak pristali veci ktore si on na seba nechce dat . Uz sme boli aj po obchodoch som mu ukazala ,naznacila ze co by mu pristalo a on nic... Ze jemu sa to nepaci. Ale ked mne pripada normalne az pritazlivejsi a krajsi ked je obleceny ok ... mam si to prestat vsimat, ci ako??

AdamKrt

lost Dnes 13:54:

ciapka je hruba, tak ako ta na tom obrazku. Pekne tepla, hodne tepla. Znacka je urobena v bielom. Velmi pekne, decentne. Stala u Cinana 5E...

cicamica64:
a to si nepocula predpovede, ze hordy z vychodu zaplavia Europu ? Co uz. Ako povedal jeden stary filozof: jedina istota v zivote je zmena. Panta rhei.

jajka001_

cinske pasty ani potraviny ani kozmetiku nekupujem
a vyzeram dobre aj v trhovych rifliach, viem kde predavaju dobre rifle a mam dobru postavu

cicamica64

jajka
hm ty musis vyzerat bohovsky v tych trznicovych riflickach :) ale tvoja vec, nie kazdy sa dokaze obliect a na slovensku ani nevravim. skus si umyt zubky takou jedovatou cinskou pastickou ake tu sem tam najde SOIka a potom sa ti mozno moj komentar bude zdat opodstatneny...
adamkrt
ja si bohuzial skutocnost uvedomujem a to som opisala nizsie... zachvilu to tu bude smrdiet ako v tvojom oblubenom cinaku, budeme jest ludske embrya-teraz v cine velky hit, tyrat psov vid www.youtube.com
a vtedy akoze bude dobre?

lost

Co stala taka ciapka? :)

a hreje dostatocne?

ja som nikdy nenasiel dost teplu ciapku, ktora by bola tenka, tak som kupil jednu relativne neznackovu a tiez pohoda teple jak radiator :)

lost

ja mam ticka z USA, vyrobene na haiti za 10 eur kus, a boli mozno aj v akcii -20az30%, cize vlem ilacne a vydrzali mi rok, stale vyzeraju dobre a to boli namahane casto :)

cize lacne moze byt tiez kvalitne, jeden fyzik mi na toto povedal "bavlna ako bavlna" a mozno ma aj pravdu..