Ty ma nelúbiš, lebo mi nedovolíš huliť

jajka001_

jasne, ved keby si ho lubila, tak ho akceptujes aky je, aj s chybami :)) zavislosti sa len tak nezbavi, to by musel chciet a to nechce. preco nehladas medzi takymi co nehulia? sa budes zbytocne s nim trapit. ked ho donutis prestat fajcit pri tebe, bude to robit potajomky. a to tiez nie je vyhra.

whee_ee

A podľa mňa by si mu mala povedať, prečo ti to tak vadí, skôr to pochopí, keď to nebude brať len akonejaký rozmar. Ja viem, že sa hanbíš, moja mama pila, ja viem, aké to je. Držím palce.

whee_ee

Lebo si mala poriadnu motiváciu, ty ňou však asi pre tvojho priateľa nie si, je si tebou istý, keď mu to vždy prepáčiš.

Pyrana206

hej ale ja som s tým prestala tiež nemala som s tým žiadny problem a to som hulila vyse roka a zrazu som prestala a uz som nikdy nemala chut vracat sa k tomu, sama pre seb som si povedala ze to robia len nuly vygumovne nuly a nikdy som v tom viac už nepokracovala

Pyrana206

ja svojho oca velmi nespominam, dosť sa hanbím kvoli tomu nechcem aby to niekto vedel, pretoze by to bolo velmi pokrytecke, vie totiz ako sa staviam k niektorým ludom co to tiez beru v okoli a to by som si nakadila do ust - slusne povedane, aj napriek tomu ze to nerobim ja ale oco, ale proste nikdy nedopustim aby to niekto vedel