spoznala som ineho a...

Príspevok v téme: spoznala som ineho a...
cuuki

s kamaratkami som spoznala na jednej spontannej akcii ineho chlapca.. nic za tym nebolo,nikto sa mi nepacil,ved mam priatela uz 3 roky...
nakoniec sa vsetko otocilo tak,ze sme zacali popijat.nie vela,jednoducho sme boli tak v dobrej nalade a rozviazal sa nam jazyk.najskor som si s tym chlapcom vobec nesadla.. ako keby sme sebou opovrhovali

ale karta sa obratila...nikdy som nepodviedla priatela no teraz sa vo mne cosi zlomilo..zacali sme sa pozkavat no trvalo to asi 2 minuty lebo som povedala dost a tie vycitky ktore ma prenasledovali aj na dalsi den ma ubijali strasne..co cert nechcel vymenili sme si cisla no v tom zmätku som ho vymazala...na druhhy den smska v style prepac za vcera...
priznala som sa mu ze mam priatela ze to bola chyba a tak kusok vycitiek zo mna opadlo..vyzeralo to tak,ze som to tym zaklincovala..

no karta sa obratila,odvtedy sme vkontakte kazdy den..priatel o tom nevie sme spolu na dialku totiz..vo mmne nastal nejaky zlom mam pocit,ze som zalubena uz sme boli parkrat spolu von na kavu a tak rozumieme si

problem je v tom,ze este stale mam priatela....nepredbieham udalosti no medzi mnou a priatelom je to na bode mrazu..teda z mojej strany..on len caka a nevie preco som takato...bojim sa rozchodu...este nikdy som ho nezazila no viem,ze by bol strasne bolestny a to ma ubija kazdu noc sa mi o tom sniva a budim sa na to uz skoro 3 tyzdne..
a vycitky? tie mam preto lebo samej by mi to vadilo keby som bola na mieste mojho nic netusiaceho priatela :(

a o tom cloveku ktoreho som spoznala : je mi s nim uzasne, rozumieme si, pozerame sa na seba ako zalubení...

je toto koniec vztahu?

cuuki

poviem vam,mam 22 rokov, rozumna som, studujem,a sice bude to zniet namyslene som celkom pekna baba

adam chcem ti vyvratit fakt,ze som ho nepodviedla pri prvej prilezitosti.. bolo to skor dobrovolne nasilu a stopla som to. takze tak..

nikdy som nezazila za 3 roky takyto pocit,nikdy som nemyslela na ineho, vzdy som basnila len o priatelovi...ake je to medzi nami tu pisat nejdem.. uz steretyp, hadame sa dost, ale tie hadky su v kazdom vztahu...aj cez tieto veci sme sa lubili, no nastal nejaky zlom

odvtedy co poznam toho dotycneho, veci sa menia...
zatial spolu nic nemame ako som pisala,iba sa stretavame.. ale mam taky chtic byt s nim este castejsie.. mam z toho zmiesane pocity nikdy som nic take nezazila..

AdamKrt

V jednom dokumentarnom filme bolo pekne povedane, na com je zalozeny vztah. Ak je na laske, tak partner/partnerka nepodvadza. Ak je na chtici, tak pri prvej prilezitosti dana osoba chce nieco lepsie.

Vediet na isto, ze vztah je postaveny na tom druhom, tak kopnut taku osobu kadelahsie...

ShaulaThalit

Teba drží len strach z osamelosti, strach z toho, čo bude, ak ukončíš vzťah. Ale nezostávaj s osobou, ktorú vieš, že nelubiš... to je hovadzina. Choď za svojím šťastím... riskuj, nepremárni mladosť tým, že si s niekym len pre niečo, ako povinnosť... si mladá...

AdamKrt

rozumiem ti:

chapavost je ako k comu. To, ze niekto niekoho podvedie, nezmeni ten fakt, ze podviedol. Tam je jasne, ze dotycna osoba partnera nemiluje, len ho podvadza a ten vztah je zalozeny len na pritazlivosti, nie na laske. Jedna vec je chapat to, to chapem, ze sa jej zapaluju lytka. Ale druha vec je, ze clovek sa ma ovladat a ma rozum i cit a mal by mat aj moralku a etiku. Takze chapat chapem, akceptovat vsak neakceptujem. Chapanie este neznamena, ze clovek suhlasi s tym druhym.

levanderka

ja by som to urobila tak. mozno to je iba nejake poblaznenie. ak si v takom veku, ze myslis na buducnost tak si daj par otazok. je sucastny priatel ten s ktorym by si chcela mat deti a vies si to predstavit? vies si predstavit s nim spolocnu a statsnu buducnost? a take iste otazky si daj aj pre toho tvojho ,,tajneho,,. a ked si este mlada a mas sancu zmenit nieco v com nie si spokojna tak to zmen a uvidis :)niekedy bozky su len take chvilkove zlyhanie a vsetko sa vrati do normalu ak nie sme v kontakte s tym, s ktorym sa to stalo. a niekedy ten iny nam otvori oci, e nie sme stastny v sucasnom vztahu.

User_37597

pytas sa na koniec vztahu...moj nazor :) -ano je..podviedla si ho lebo si sa bozkavala a ak ti je s tym novym tak dobre tak to asi znaci len to aby si povedala momentalnemu a coskoro byvalemu papa...ja nechcem aby tato sprava vyznela ako vycitka..kazdemu z nas sa to moze stat ale ak si to uz spravila tak asi uz k tomu tvojmu necitis nic a nema zmysel pokracovat v klamani jeho a seba samej.v dnesnom svete sa uz nik nepozera na druheho iba sam na seba lebo povedz si uprimne: kto kedy poda tebe pomocnu ruku?okr.rodiny.
takze nehlad na to ze on bude sklamany.ano bude a to tak byva.v tvojej moci je teraz uz len to ako velmi bude sklamany.-povies mu ze je koniec lebo,lebo?alebo ze je koniec lebo si ho podviedla a teda sa ti paci niekto iny?takze to uz je na tebe.

rozumiem ti

wooow, adam, toto je ta povestna chapavost?! najs ..

cuuki: skor, ako cokolvek spravis, skus si polozit par otazok a zodpovedat si ich. je toto fer voci tvojmu priatelovi? pacilo by sa ti, keby on urobil toto tebe? nie je lepsie prezit chvilu bolesti, nez vycitat si cely zivot, ako si niekomu dlhodobo ublizovala? az budes mat odpovede, budes vediet, co robit. vzdy si to otoc, predstavi si byt na mieste tvojho partnera.

AdamKrt

Postav sa pred zrkadlo, prefackaj sa a bez do kniznice precitat si nieco o etike a moralke. Potrebovala by si asi dobru lekciu z nich...