Bublinky vo vagine

AdamKrt

divotvorna:

to jej hovorim aj ja, aby to nerobila casto - vyplach so sprchacom, ale neda si povedat, ze to je jej vec...

muc:

vykreslujes to tu tak, ako by som robil nieco, co ona nechce a presadzoval si svoje. Naopak, k partnerke VZDY pristupujem, ze v prvom rade si musi uzit ona a mne osobne staci aj menej. Naopak, mna bavi jej uspokojenie. Preto nevidim problem v tom, ze ked to chce...

Ano, rizika mas dnes vsade. I ked ides von na ulicu. S rizikom sa clovek musi naucit zit, alebo vediet problem vyriesit potom, ak nastane. U kazdeho je prijatelne riziko nieco ine.

Chcel som vediet o zdravotnych rizikach, lebo som sa bal, ze su vacsie... Uz si sam posudim, co som ochotny riskovat a tak isto partnerka si to posudi sama tiez.

Clovek sa moze zaujimat o nazor, to vsak neznamena, ze ho prijme automaticky za svoj. Ale moze si na zaklade toho vytvorit, ci korigovat vlastny...

divotvorna

muc, uzavrela si to graciózne a trefne. Zdieľam podobný názor. Ozaj popri tej všetkej snahe vyhnať z našich spální stereotyp, sa zabúdame milovať a to doslova. Však akoby to bolo ozaj už len o sexe.
Inak páči sa mi ako ste sa tu cez bublinky vo vagíne dostali k zákonom prírody :o).
Adam, garantujem Ti, že pravidelné vyplachovanie vagíny vodou a sprcháčom, Tvoju priateľku raz výjde draho a dosť bolestne, Je to len otázka času. Ale tak my ľudia sa najlepšie učíme z vlastných chýb, však?

muc

Adam, k tvojmu dnesnemu prispevku o 13:50 hod.: mne absolutne svoje sexualne praktiky ospravedlnovat nemusis (ci sam sebe ich ospravedlnujes?). je to tvoja vec, rob si co chces, ja som reagovala na tvoju temu, kde sa pytas na rizika bubliniek. ale nechapem, preco si sa vobec pytal, ak zamietas nazor,ktory nekoresponduje s tvojim. a ze tvoja priatelka si robi denne vyplach posvy- nech, vsak je to jej vec samozrejme. je svojpravna osoba a rozhoduje sa slobodne, ale to este vobec neznamena, ze tato cinnost v konecnom dosledku prospieva jej zdraviu.prave naopak. ale vsak ona si to robi, lebo jej sa to paci. ...nech...

no a k tvojmu odkazu na clanok- nehody pri sexe- ani si nevies predstavit, kolko vyslovenych hluposti sa uverejni v damskych klebetnikoch. konkretne aj tento clanok absolutne nema uvedeneho autora. a potom to tak aj vizera, ak sa novinari hraju na "fundovanych" a pozliepaju z netu vyhrabane dalsie "fundovane" taraniny. hroza! ak uz clanky, tak prosim, odborne, t.j. medicinske a nie JPP z damskeho klebetnika.

takze praktizuj si vo svojich milostnych hrach co ti je libo. aj keby si o nich uz viac nenapisal, aj tak sme uz dost obsirne informovani o intimnostiach tvojej spalne a chutkach tvojej partnerky. a ze tie su zarazajuce- napr. striedanie analneho a vaginalneho styku- tak to je fakt sila. velmi vystizne tu ktosi napisal, ze nie nadarmo dral skolske lavice a nechce byt teraz hlupejsi, nez ked do nich sadal....
takze ako pri vsetkom, tak aj pri sexe netreba zabudat na to, ze sme my, ludia, obdareni rozumom a ten veru treba najlepsie by bolo cim castejsie pouzivat.

na zaver mi neda nenapisat este moj nazor na "spestrovanie" intimneho zivota. aj ty si sa prave na toto odvolaval. zaujimave je, ze ako sa v sucasnosti ludia snazia spestrit svoje milovanie. povedala by som to, ze ide o akysi narodny sport, ktoremu sa snazia stoj co stoj podliehat mnohe pary len preto, lebo sa o tom dnes vela hovori, pise, podsuvaju sa nazory o roznych milostnych praktikach od menej pikantnych az po zvratene a pomaly a isto ti, ktori este nepouzili ziadne pomocky ani praktiky, ktore vraj "zarucene" pomahaju okorenovat vztah a udrzat ho, su povazovani za nemodernych, prudernych zaostalcov. pritom paradoxom je, ze prave dnes, ked mame tu k dispozicii neskutocny vyber "zivotabudicov" sexu a partnerskeho spoluzitia, rozvodovost nema obdobu- az cca 50 %ná. vieme ako na sex,pritom cim dalej tym viac deti stracaju rodinne zazemie a tym spojene istoty, akosi sa vytratila laska a clovecina z ludi a prevlada pudovost a egoizmus.
dobru noc vsetkym :)

rozumiem ti

adam: pohoda, koncim. vzhladom na fakt, ze vsetko ohladne vzniku sveta su len dohady, museli by sme tu sediet do alleluja. to by sme pri tom museli byt, aby sme to vedeli " exaktne " ;-)

rozumiem ti

k tej zlomenine: neprekvapuje ma. neni to prvykrat, co si to otacas, ako sa ti hodi.
no problem, zvykam si.:)

ty si predsa ten, ktory je vysadeny na veci a informacie exaktne.

cajik

vies co ti poradim, chod na www.antikoncepcia.com a napis tam dotaz do poradne. odpovedaju denne. a potom budeme vsetci velmi radi, ked tu nazor panov doktorov skopirujes, aby sme sa aj my dozvedeli ;). tu odbornika nenajdes, za tie roky co tu chodim som tu este ziadneho nevidela (okrem rng,ale neviem ci on je lekar)

AdamKrt

rozumiem ti:

na filozoficke debaty o povode, vyvoji a vzniku sveta je lepsie zalozit si ine vlakno, ale pisat o tom v kategorii o Sexe :)

rozumiem ti

aa, zacinas rozumiet. a odkial sa vzal ten prirodzeny nepriatel, hm?

jedneho pekneho dna sa vtacik zobudil a rozhodol sa, ze bude pozierat chrobaciky? bullshit, to vies aj sam.

AdamKrt

rozumiem ti:

semantika... Zlomit mozes aj nohu stola :)
Volaj to ako chces, ublizit sa tak da... ;-) Ci uz to volas zlomenie penisu, ci prietrz penisu.