Astrologia

Venusa777

cez net to sa s nou neda spojit, lebo jej je dost tazke sa dovolat...aj drahe hlavne :P ale bola by som zvedava co by mi povedala... inak chodi s nou vraj relacia na doma niekedy naobed, ale nemam doma, tak si to nemozem pozriet :(

Venusa777

cela ta astrologia a numerologia zaujima aj mna, lebo uz v davnej minulosti platon a pytagoros sa zaoberali astrologiou a grecke studia nam podavaju informacie v podobe filozofickych myslienok, poucok a zakonov, ktore su aktualne aj dnes...neviem ci si pocul o astrologicke valike, vraj je dost doveryhodna...kamoska mi vravela, ze az jej spadla sanka, ked jej volala a tolko veci o nej vedela...ale mas pravdu su aj ludia, ktori sa len hraju na astrologov a numerologov a tahaju z ludi penaize...a inak ta tvoja skusenost s casom je celkom zaujimave :) ktovie, cci to bola nahoda, alebo nie....skoda, ze si nesiel podat loteriu :D by som bola zvedava ako to dopadlo...

lost

Osobne tomu velmi (zatial) neverim lebo nemam skusenosti a myslim si ze existuju astrologovia a astrologovia ktori len okreadaju naivnych ludi...

Avsak jeden zamozny clovek raz povedal:

Milionari neverie na astrologiu, avsak miliardari ano.

:D

Avsak astrologia vyzera byt dost zaujimava, teda viem o tom asi tolko ako vodic autobusu o operacii srdca, ale tusim ze ti majovia, alebo nejaky davny europania dost vycitali z hviezd atd.. a to je celkom zaujimave..

Ale taky cinsky horoskop.. to je len tipos podla mna.. ako by mohli vediet co budem robit a co sa mi stane, ved ja mam byt panom svojho osudu.. ale tak je tolko "doverihodnych" zdrojov, ze clovek si moze len tak hodit mincu :D

Ale ja som casto pozrel na hodiny ked mali na sebe cas 19:11 a potom z nicoho nic, neuvedomujuc si to tak som mal v den 19.11 brutalne stastie v praci, aj som si chcel podat loteriu, ale zabudol som, este som neprisiel na to co tieto cisla znamenaju...