Tocenie hlavy..

Príspevok v téme: Tocenie hlavy..
ninik

Chcem sa spytat, ci mate dakto podobny problem ako ja.posledne 2 tyzdne neviem co sa so mnoui deje, som slaba, keby som mohla cely den prespim, inak spim tak 10-12h denne, co priznavam je strasne moc!!!! ale ked sa nevyspim, som este horsie na tom.zacala som mat tocaky hlavy, je to daco ako ked ste po opici, lezite a ked zaspavate, tak vas celych toci, hlavou, ocami atd..je to dost neprijemne, mam z toho stach.v poslednej dobe som zacala ma toto tocenie aj cez den.ono mi to tak prejde cez oci a cez hlavu.ocne problemy by to byt nemali...naozaj uz neviem co mam robit, mam 4 rocne dieta, ja mam 25 a bojim sa, ze sa mi daco stane, ked budeme sami doma....teraz som si kupila Saframyl, dake volmopredajne ukludnovaky, vraj dost pomahaju a ze sa ukludnim...ale to tocenie mi neprestava.prosim vas, poradte mi :( dakujem velmi pekne

ninik

jani, presne aj mne vbraveli, ze len otravujem zo somarinami a moc sa sledujem.....ale ako ze sa sledujem..dnes odhrnam sneh, ani som na to nemyslela...zrazu zasa tocaky...tak mi prislo zle, ze som si sla lahnut...a tak mi bolo akoby som mala odpadnut, si vravim, ze mam asi nizky tlak..tak som si zmwerala....ze 153 na 105..a to som si merala asi hodku po tom odpratavani snehu....pulz v klude ze 103!!!tak som hned volala obvodnej, sak sakra je od toho, na co studovala tu skolu !!! som cakala ze ma zasa sprdne, ale povedala, ze to mam od chrbtice - inak dnes mi prisli vysledky z RTG, mam skoliozu a par vyrastkoj na hrudnej chrbtici....-tak povedala, ze si mam dat dorsiflex, ibalgin, lexaurin na ukludnenie a mam si robit obklady z vyskocku deci vody a deci vyskocku dat na plienku a okolo krku...potom mi to rpeslo...nastastie..teraz ako toto pisem, zasa mam divne pocity...ja uz fakt neviem...rozmyslam ist aj za psych.nech mi da dake lieky na ukludnenie...lebo som uz fakt zufala :(((

krút.-jana

PS. : ešte ja inak pije vela asi aj 2,5 litra za deň možno aj viacej mne tá voda ale nepomáha- krútenie nieje o pití len - môj názor
Okrem normálnej vody z vodovodu pijem aj minerálne vody ako magnézim a iné a ešte aj čaje a liečiví krištál tibi, tak neviem či to súvisí od množstva vody v tele aj mne to bolo povedané a vysmiate na prvých návštevách u obvodných doktorkách ved len pite to prejde a že sa nudím ked stále otravujem a behám po dr. no nie zmenila som asi 3 obvodné a 2 neurológov teraz mám tretiu a tá ma pochopila a hladá príčinu dalej rôzne vyšetrenia a pomáha mi aj to že my uverila že sa my krúti hlava..

krút.-jana

Ahojte..
Ja to mám tiež pravdepodobne čo behám stále po vyšetreniach z krčnej chrbtice ale nikto s tým nič nerobí 3 roky zbitočné lieky teraz nič žiadne a stále podobne.
Ja mám tiež podporu u manžela a velkú pomáha mi ako sa len dá pracuje len on ja som doma starám sa o deti a domácnosť, lebo zatial po materskej nemám robotu a ešte mám aj to krútenie..
Chodím aj na terapie k psychologičke aby som sa nebála chodiť sama von ked sa mi krúti veľmi hlava - mám dané prechádzky, ktoré ako tak dodržiavam ak sa dá ak nie idem iný deň a musím si zapisovať svoje pocity a tak inak nič.
snažím sa pozitívne myslieť a správať sa že mi nič nieje...ale ked to zase príde to točenie ona sa to velmi nedá nezlaknúť sa toho a fungovať dalej ked ma to obmedzuje...
Tak sa držte všetci a snád nám to prejde ...

ninik

jani, mne to dakedy robi cez den, aj teraz mi to akurat robi..akoby som bola na lodi..tak mi knise s hlavou..ale to su len tie hlupe pocity...inak mi pred chvilou seklo v krcnej chrbtici a od vtedy to mam....kupila som si konsku mast a muz mi s nou natiera chrbticu a dost mi pomaha..do toho si davam este dorsiflex

ninik

allallo - dnes som bola s jednou doktorkou na pokec a vravela mi, ze to robi chrbtica, proste ze sa nemam bat, ze to sa tam len daky nerv zacvikava a vlasne ze sa nic vazne nestane.tak sa neboj.ja skusim ist na ct, ak tam nic nenajdu, isto je to chrbtica...treba zacat cvicit...

uhlie

Takychto tem tu uz bolo vela. Pravdepodobne mas nedostatok tekutin, teda si dehydrovana. Nezalezi ani tak na tom kolko pijes, ale ci dokazu tvoje ladviny vodu udrzat. Ak mas nejaku alergiu, alebo chodis casto mocit, tak je to pricinou tocenia hlavy. Mozes to mat aj z nejakeho stresu. Potom sa clovek citi aj unaveny, ma krce a toci sa mu hlava a moze sa aj zvysit teplota.