Nova dieta

Príspevok v téme: Nova dieta
chudnuca

našla som tuto dietu je v nej mozne vraj schudnut až 15kilo za 15 dni. dieta funguje tak, že 5 dodrziavame nižšie uvedeny jedalniček a cez vikend mame pauzu jeme všetko ale neprehanat to !!

Pondelok:
Raňajky: 1 pomaranč (alebo podobná veľkosť – hruška, broskyňa, červený melón, dyňa) 2 sucháre, šálka čaju alebo kávy bez cukru
Obed: 1 pomaranč, 1 uvarené vajce, 1 pohár kyslého mlieka (alebo jogurt)
Večera: 2 paradajky alebo 2 dcl paradajkového džúsu, 2 uvarené vajíčka, 1/2 kg hlávkového šalátu (malá hlávka) alebo uhorky, 2 sucháre

Utorok:
Raňajky: 1 pomaranč (alebo podobná veľkosť – hruška, broskyňa, červený melón, dyňa) 2 sucháre, šálka čaju alebo kávy bez cukru
Obed: 1 pomaranč, 1 uvarené vajce, 1 pohár kyslého mlieka (alebo jogurt)
Večera: 125 g mletého mäsa, 1 paradajka (alebo 1dcl džúsu), 1 suchár, 1 šálka čaju alebo kávy

Streda:
Raňajky: 1 pomaranč (alebo podobná veľkosť – hruška, broskyňa, červený melón, dyňa) 2 sucháre, šálka čaju alebo kávy bez cukru
Obed: 1 pomaranč, 1 uvarené vajce, 1 pohár kyslého mlieka (alebo jogurt)
Večera: 125 g mletého mäsa, 1 pomaranč, 1 suchár, šálka kávy alebo čaju

Stvrtok:
Raňajky: 1 pomaranč (alebo podobná veľkosť – hruška, broskyňa, červený melón, dyňa) 2 sucháre, šálka čaju alebo kávy bez cukru
Obed: 125 g odtučnený cottage cheese (alebo mozzarella), 1 paradajky, 1 suchár
Večera: 125 g mletého mäsa, 2 paradajky alebo 2 dcl paradajkového džúsu, 1 jablko, 1 suchár

Piatok:
Raňajky: 1 pomaranč (alebo podobná veľkosť – hruška, broskyňa, červený melón, dyňa) 2 sucháre, šálka čaju alebo kávy bez cukru
Obed: 200 g vareného mäsa alebo ryby, 1 paradajka, 1 suchár
Večera: 500 g varenej zeleniny (mrkva, hrach, zemiak), 1 vajce, 1 paradajka

vailo

za mesiac som schudol 15 kil. Jedol som všetko no menej pravidelne a po 6 konecna. Maximalne sa napit caju vody pitie v tom nemalo ziadny ohlad a cez den sa stale pohybovat. Nesediet pri tv prist z roboty zo skoly dat si 30-50 brusakov 20 drepov a odporucam kupit si podlozku na cvicenie flowin je to perfetna vec! myslim ze ta mi pomohla asi najviac. Moja strava bola priklad o ranajky 8:00 natrety chleba z maslom caj kusok zeleniny, desiata: 10:00 jablko banan hruska, pol rozka masloveho (ovocie), obed 12:00 polievka jedna zufanka mala, a druhe jedlo podusene meso z ryzou,olovrant 15:00 Ovocie. jablko, večera: nieco na taky styl ako druhe jedlo k obedu. A to mam iba 17 rokov. Vahu som mal 115 kil vysku mam 187 no uz mi liezlo na nervy byt vsade stredobod pozornosti a to len kvoli vahe. Teraz som schudol dokopy 23 kg zozaciatku to ide rychlo no potom pomensie ale netreba to vzdavat!!!!

Helus

Ahoj chudnuca,tvoj jedalnicek je dost ubohy,strasne malo jedla,pri tomto jedeni,mas jojo jak usity,a este navyse.Ale tato dietka co si ju hodila,nevyzera zle,je lepsia,ako to co si dnes jedla,zaujala aj mna.

chudnuca

neviem, ja potrebujem schudnut tak 6kg tak siaham po hociakej diete.. napr moj dnesny jedalnicek bol:
r: kava bez cukru 3 chleby
o: cottage cheese,mrkva trochu zemiakov a chlieb
ol: pomaranc
v: bude uhorka
plus pijem cely den bilinkovy caj