Chudnem - začnite so mnou

Príspevok v téme: Chudnem - začnite so mnou
Sakine

Zdravím :) Tak som rozmýšľala, že chudne sa lepšie kolektívne ako samostatne - aspoň sa máme ako motivovať :P Tak vopred oznamujem, že téma je založená pre tých odvážlivcov, ktorí to myslia vážne, len nemajú odhodlanie začať :)

Mám 18 rokov, 176 cm a približne 70 kg (nevážila som sa radšej.. až o týždeň :D ) Mojim cieľom je dosiahnuť vysnívaných 60kg. Možno 59 aby to dobre vyzeralo :D

Dnes som sa začala aktívnejšie hýbať, a plánujem každý deň 30 minút na bežiacom páse. Striedam vždy 8 minút rýchla chôdza "do kopca" a potom 2 minútky behu. Celé sa to zopakuje 3x.
NEPLÁNUJEM DRŽAT ŽIADNU blbú diétu - lebo všetci vieme, že to nefunguje a spomaľuje to metabolizmus. Naozaj perfektná stránka -odkaz odstránený- odporúčam.. Pokúsim sa zmeniť stravovacie návyky - celkovo životný štýl. Taká ako som teraz som nebývala. Vždy som športovala a bola som tak normálne priemerná :) Ale posledný pol rok... Rozhodla som sa nedávať si ciele presne na dni. Ale do prvého teplého dňa na krátke gate by som chcela mať moju vysnívanú hmotnosť :D Tak prosím, pridajte sa ku mne nech na to nie som sama :)

Lady D

Iba chcem odporucit tym ktore hladaju potraviny s nizkym glykemickym indexom, uz je otvorenych na Slovensku zopar predajni Norbi Update, kde maju iba taketo potraviny. Viac na www.update.sk

Mijuška

Majinqaaaaqq - ja si myslím, že to je super nápad :) keby mám tiež takú možnosť, hneď by som šla :) mňa tiež baví chodiť do prírody a tak :) a určite budeš šľapať aj do kopca a veľa chodiť, čo ti isto pomôže zhodiť :)) len smelo do toho :P
palacinky? :D mňam :D ako som ich dlho nejedla :D ja som včera po dlheeeej dobe mala sladké :D ale aj to bolo diétne...z predajne norbi update...takže som si vychutnala sladkosť a bez výčitiek :)

Mijuška

Sakine - držím palce :D isto to zvládneš ;)
ja mám až v januári niekedy skúšky :D
a tiež nie som v škole kvôli brušku :D
aaaa tá váha, no potešilo ma to, len nech pekne idú kilečká dole :D a neboj sa :D nie si psycho :D ani mne to nedá...musím sa každý deň pre istotu postaviť na váhu :D :D
za týždeň som aj ja tak isto kilo dala dole :) musím uznať, že sme šikovné :D
a inak ja som písať neprestala :P ale ty si na posledný mail neodpísala :D :P
a inak baby, čo dnes papáte? :)

Majinqaaaaqq

viete co ma dneska napadlo?ze zacnem chodit na turistiku teda aspon to vysksat je taky klub u nas v bb by som isla teraz cez prazdniny.Mam rada spoznavanie prirody,ale nemam to s kym realizovat nebude to trapas ked pojdem sama?zas kazdy si nieco ine mysli:)))a vacsinou su tam starsi ludia ale pokial by som chcela nemalo by ma odradit nic lebo takto ma vsetko odradi a ostanem len doma sediet..co si o tom myslite?dneska som chora ale musim ist na brigadu a mam stale 68:)aj po vcerajsich palacinkach:)

Sakine

Mijuška - ja mám vodičák o týždeň skúšky :D Drž mi palce :D Tak isto som sa učila strašne veľa do školy ale akosi mi je zle - bolí ma bruško, tak v škole nie som. A sakra, závidím tvoju váhu!!! vrrr!! :))

Dnes som sa zasa raz vážila :D Ja sa proste budem asi každý deň... Viem že je to psycho ale čo už :D Mala som 67,1 kg. Je to celkom úspech. Navyše včera som ani nebehala. Za týždeň 1 kg.. celkom sa dá nie? :)) Som happy :P Holky nejako ste prestali písať! Treba sa podporovať! :)

Mijuška

sakine- zatiaľ mám čas, lebo mám zdrav. problémy a som doma...ale medzitým sa učím na skúšky na vodičák :D a do školy...
ale jednoducho potrebujem na odreagovanie pohyb...tak som naučená..jednoducho na to si nájdem stále čas :)

baby, nezabudnite, dneska je pondelok, vážime sa :)
ja som sa už vážila 61,5 dnes :)

Sakine

mijuska - ty mas tolko casu ja sa musim ucit a ked som v strese ze nestiham tak potrebujem sladke.. :/ no dnes som to vydrzala :) teraz sa chystam behat trosku lebo cely den som len sedela za knihami a ucila sa filozoficke dristy...

zuzu-usa, okolo 60 kg som uz mala a vyzeralo to v pohode urcite nechcem vyzerat jak nejaka vysusena susienka bez zivota alebo take daco :)

majinqaaaq - rataj take 2-3 kg za mesiac dole - ked to nebudes prehanat s dietami, budes trosku sportovat a obmedzis sladkosti. do leta to bude. Pokial by si chudla rychlejsie, vsetko sa ti vrati nas5 aj s urokmi

Majinqaaaaqq

ja mam 160 a 68 chcem dat dole 10kg kto by bol taky zlaty a napisal by mi,za kolko sa mi to podari a co presne musim pre to spravit,hlavne co sa pohybu tyka neviem sa prinutit,ale mam vela volneho casu dakujem za rady

Mijuška

ja som mala na raňajky malú porciu jahodovej ryže, olovrant mandarinka a na obed budem mať pangasia na prírodno so zeleninovým šalátom, potom olovrant...fúha, ešte neviem :D ale na večeru budem mať trošku tej mrazenej zeleniny upravenej na wok panvici :)

a čo cvičenie baby? čo dnes plánujete? ja som včera ráno cvičila pilates, potom som šla plávať a dnes chcem ísť korčuľovať a večer si zacvičiť doma :)