Plastická operácia nosa (doktor červeň)

Príspevok v téme: Plastická operácia nosa (doktor červeň)
nickieee

dobry den poprosila by som vas o vase rady ohladom plastickej operacie nosa , ze ci sa mi nos nevrati do povodneho stavu pripadne este horsieho kolko ste mali na nose dlahu... na operaciu idem uz tuto sobotu a ak by ste mali skusenosti s doktorom cervenom tak vas poprosim o informacie a ak by ste mali aj fotky pred a po ola by som vam vdacna dakujem

pedrita

Nela

Ja nad op rozmyslam uz 6 rokov, bola som aj na konzultacii, ale zo strachu som to vzdala..teraz dufam, ze naberiem odvahu ..a cerven bol v pohode?

Nela111

pedrita
Robil mi kompletnu rhinoplastiku, cize nie iba spicku nosa, ale lamal aj tu hlavnu kost, a upravoval nos cely aj spicku. Samozrejme ze to bolo v celkovej anestezii. Ak ti tvoj sucasny vzhlad nosa velmi vadi, daj si ho upravit. Ja som na tou OP premyslala cca 4 roky.

pedrita

Ahoj Nela, cem sa spytat, bola si v lokalke? robil ti komplet nos? lebo ja uz bola na jednej konzultacii, ale nie u cervena, a dr. mi povedal, ze bude potrebne operovat spicku..a tie su dost haklive, tak newem ci ist do toho..

Nela111

Mne robil Dr. Cerven nos pred 7 rokmi. Som spokojna. I ked po operacii to par dni bolelo teda dost! A pritom mi hovorili, ze operacia nosa neboli, no hahaha. Ale urcite sa oplatilo!

Dada1245

Nickiee bola si operovana v Pezinku, alebo v BB? Prosím ako sa ti pači spravený noštek? Ja by som k nemu chcela isť na opravu po inom chirurgovi, čakala si dlho na termím operácie?

gerry

Ahoj, ako si dopadla u dr. cervena? aj ja sa k nemu chystam na plastiku nosa, makkej casti..bola si v lokalke?
dakujem..

mery9876

Doktor červeň je super. Nos mi sice neoperoval, ale prsia.Tiež som mala predtym strach. Je už pol roka po tom a som maximalne spokojna.je super