Ako to dokážete?

Príspevok v téme: Ako to dokážete?
proserpina

Baby, ako to robíte, že dokážete odolať jedlu? Mojím vzorom sú všetky anorektičky, rada by som bola jednou z vás, ale neviem ako si odoprieť jedlo...Kedysli som mala oveľa silnejšiu vôľu, dokázala som za mesiac zhodiť aj 10 kíl ale odkedy nechodím do školy, teda nechodím moc medzi ľudí, tak to ide dole vodou. Za každú porciu čo prehltnem mám výčitky a musím sa dáko potrestať. Už som skúšala aj jazyk a ústa páliť cigaretami, prepichovať či škriabať ale nemalo to veľký efekt.
Máte nejaké tipy alebo rady ako prestať jesť? (nemyslím zdravé chudnutie, hlavne nech je rýchle)

sweater

ja fakt neviem vy (proserpina a ladyopium) ved vam tu ludia dobre radia ze nieste normalne, chcete rady, tak ich aj posluchnite a navstivte odbornika, lebo aj ja si myslim ze nemate hlavu tak celkom v poriadku, proserpina dobre robis ze jes vreckovky, to su cisto prirodne produkty, absolutne ale ze vobec ziadne chemikalie, sand sa do nej aspon pred tym vysmrkas, nech to co das do ust ma vacsiu vyzivovu hodnotu, ked nechcete byt obezne tak do ri*i prestante strkat do huby vsetko co je na dosah a zacnite cvicit. nemyslim tak ako ste to robili do teraz (teda asi) 300 brusakov raz za mesiac a za odmenu vyprazany syrik. nechajte si vypracovat plan vo fitku, chvilu budete mat pocit ze ste tyrane ked mozete jest len sparglu a ine chutne veci ale potom si zvyknete... a vysledok sa zarucene dostavi, len sa treba v tej posilke triznit

LadyOpium

a kolko vážiš zuzi,ja sa zase asik začínam prežierať tak, ako si sa ty dostala na tých 90... bojím sa že budemm mť aj ja 90 kíl ,lebo fakt žerem všetko jedno cez druhé a už viem čo si tým mylsela že negrciaš, to sa proste nedá po každom tom kvante jedla grcať, je to neustriehnuteľné

jajka001_

no nema to cenu. lebo anorekticky stastne nie su, rovnako ako nie si stastna ty.
riesia svoje telo, hoci chora je dusa.

Sue..

toto je forum urcene tym,ktori sa chcu z PPP vyliecit a nie na to aby sa tu niekomu davali rady ako do toho spadnut...dobre ti tu radia navstivit psychiatria lebo mas evidentne problem...ale ak nechces ok je to tvoj zivot len nepytaj navod ako sa stat anorektickou na fore o ZDRAVI

xyzz

Náhodou, papierové vreckovky majú veľké výživové hodnoty, to ste nepočuli? =)) Ešte si dokúp vatu, tá je tiež zdravá a zajedz to dvoma balíkmi paralenu =)) Aspoň bude o jeden vypatlaný mozog menej ;)

jajka001

podla mna, to mas v psychike, a ked to mas v psychike, tak ti nepomoze nic, kym si nedas do poriadku psychiku. marne budes dietovat, obmedzovat sa,nieco pride a zas sa zacnes prejedat.

proserpina

jajka, na genetiku sa nedá vyhovoriť, lebo keď chceš, dá sa to zmeniť. Ja som chudla aj tým zdravým spôsobom, lenže prišla zlá chvíľa a ja som sa prejedla. Potom som od nervov začala do seba napchávať všetko a bolo to v riti. Ale už som začala jesť vreckovky papierové tak uvidím či to bude fungovať. Zatiaľ necítim väčší hlad.
A ďakujem vám za "názory a rady" - fakt mi pomohli! =(

jajka001_

ked si to robila doteraz zdravo a cvicila si a neschudla si,tak si to zrejme robila zle.
ak nie, je to genetika a treba sa s tym zmierit.