Ako za 3 dni stratit hlas?

mojenervy

Neviem, či táto metóda bude fungovať každému, ale mne rozhodne áno a to dokonca do pár minút... proste len pľuj koľko vládzeš. A pľuj takto aspoň 20 minút. Ale vkuse za sebou aj keď už máš pocit, že nemáš čo vypľuť. Takto som prišla raz o hlasivky na celý deň :D ale za to sucho v hrdle to asi nestojí.

issizi

prosíím ako stratit hlas za niekolko minut az hodin prosiiim niake nealkoholicke a nefajcierske rady som neplnoleta

Žužova

Hluk,zima + lahké oblečenie,záchvaty smiechu,hulákanie,prekrikovanie sa,ladové pivo,kofola,chlast(najlepšie pit to vonku) a samozrejme cigarety.. stačí jeden takýto večer a výsledky uvidíš už po pár hodinách ;)..ale neviem či tá bolest a ten pocit ked ti nikto nerozumie bude stát za to :)

Simá :)

Hej, predstieraj to, to som aj ja raz urobila, ked som mala ist odpovedat, tak mi učitelka dala náhradný termín :D :D

2mon2

naozaj nechápem....ja každe rano trpím stratou hlasu, vždy hodinu alebo dve, potom je to zasa ok...ani doktori mi nepomohli a je to hrozné, keď nemôžem normalne rozprávať....ty si bez hlasu asi ešte nebola...buď rada, že môžeš normálne hovoriť

lost

Nechce predniest Vianocny predhovor ? :) Alebo nejake skusky ?

Hmmm, no zahravat sa so zdravim je ako hra s ohnom :)
1 zly krok a lutujes do konca zivota :)