Uz ste niekedy nieco vyhrali?

ta3

Lost,
no na rase zas az tak velmi nezalezi, vsetky psy su mile, hlavne, ze ho mas rad a ja verim, ze u Teba je o neho dobre postarane
moj zastekal prvykrat zo spanku, isla som z toho z koze vyletiet od radosti

lost

ta3,

maly bradac - to bola obrovska konkurencia k tomu trpasliciemu pudlovi :)
jeden kamos ma tusim dvoch malych bradacov a strasne si ich tiez pochvaluje.
ten je tiez hypoalergicky, skoro skoro som vybral prave to plemeno :)
potom na tretiom mieste bol tusim yorkshere.

jack russel, toho som chcel, ale udajne nie je najvhodnejsi do bytu, lebo je taky "loveckejsi" a daleko aktivnejsi (ale aj tento pudel beha vonku jak sialeny obcas, cize energie ma velmi vela, asi ako kazdy pes :D ).

ale zase neviem ci vyhoda alebo nevyhoda pudla je ze sa udajne velmi viaze na svojho pana? (teraz ma 3 mesiace a predvcerom stekol prvy krat (jeho druhy stek sa mi podarilo nakamerovat) :) ale odvtedy ani nic :D ale on je ako moj tien, vzdy ide za mnou uplne vsade :) az mam strach ze ho pristupim.

ta3

Bibi,
az teraz som sem zase nazrela, bola som zvedava, ci este niekto iny tiez vyhral vacsiu sumu penazi, ale vyzera, ze som tu jedina, co mala take stastie v hre, ved sa vravi, ze kto nema stastie v laske, ze ma v hre, tak to na mna plati na 1000 %, no, keby som si bola mohla vybrat, tak radsej tu lasku, co som si za tie peniaze kupila?, mali sme vtedy novu MB na pozicku, tak to sme vyplatili, mali sme takmer prazdny velky 4-izbovy byt, ten sme zariadili, ja som velmi chcela kupit dom, ale s manzelom sme velmi zle zili, on nechcel, darmo som ho vlacila po domoch na predaj, nebol ochotny ani z auta vystupit aby si ich pozrel, na tu dobu pred cca 24 rokmi to bolo vela penazi (300 000), nuz ale, ked manzelstvo nefunguje, nemoze byt ani rozumna investicia, z coho som mala najvacsiu radost bolo to, ked po rozvode som si postavila naozaj kvalitnu HIFI aparaturu Yamahu, totiz okrem psov aj hudbu milujem nadovsetko.

Lost,
tak konecne som sa dozvedela akeho psa si si kupil, trpaslici pudel nie je zly, jack russel by bol lepsi, ale najlepsi by aj tak bol maly bradac, takeho som mala 15 rokov a nikdy na neho nezabudnem, bol to proste Pes s velkym P, ku koncu bol uz takmer slepy a hluchy, ale stale nekonecne hravy, bolo to az k slzam dojimave, on tu skalu nevidel, nepocul, ale zavonal a s radostou aportoval, moje deti ho bravali do studentskeho klubu, resp. krcmy a tam z neho boli vsetci uz unaveni, neustale si vyzadoval, aby mu hadzali cokolvek, co sa dalo priniest a ked uz nikto nemal zaujem sa s nim hrat, tak priniesol skalu a hodil ju mladym rovno na prsty, strasne sa bal petard a tiez burky, raz sa petardy tak zlakol, ze vecerom pocas vencenia bez voditka len zrazu zmizol, darmo sme volali a pod vsetky kriky nazerali, asi o hodinu nam telefonoval majitel toho klubu, aby sme si po neho prisli, ze je tam, tak on migol krizom cez cele mesto, po hlavnych cestach rovno do krcmy, musim sa pochvalit, mam pekne dvojcata, parik, ale ked som s nimi vsetkymi tromi bola na dovolenke, nas pes bol vsade najvacsia hviezda, vsetci ho obdivovali pre tu jeho nekonecnu hravost, ku nam mohli chodit na navstevu kazdy den stale ti isti ludia, ale on vzdy na nich musel najprv stekat cca 5 minut, ale potom bol zase najvacsi kamarat, cize nebol len hravy, ale aj strazny a aj ostry..

lost

nyky20

hooooolly

9 hokejov !

tak ty si iny expert :)

hokej som neznasal tipovat, obzlast NHL, pretoze tam proste lietali vysledky totalne nahodne a vzdy som prehral :D

9 :-O

no tak to si potom vyborny hrac , ale nie ze by som take aktivity podporoval :P

pekne stastie :) no nike tak im treba :D konecne prehrali :D

lost

To je pravda :)
Ak mam 1000 spinov, tak sanca ze schytam 20 za sebou je uz len 1 k 3667
ak mam 1 000 000 spinov, tak sanca ze aspon raz schytam 20 za sebou je 1 ku 4.1 co je 24.3%
v 2 milionov je to uz len 1 ku 2.3 alebo 42.6%

sranda :)

dalej neviem ako ale asi ak by som pocital nekonecno tak by to bolo 1:1

30x za sebou v 2milionoch sponov je len 1 ku 2449 co je 0.04% = dost sialene,

ale 40x za sebou v 2mil je 1 ku 3 330 922 ... lenze nikto nedisponuje kapitalom 2^39 :) to je tusim 549 755 813 888 eur risk pre zisk 1 euro :D :D