Čo to môže byť?

Príspevok v téme: Čo to môže byť?
Lorianka

Dobrý deň. Volám sa Laura a mám 19 rokov. Už dlhší čas ma bolí brucho, stále keď sa veľmi najem som strašne nafúknutá, občas ma bolí a tlačí žalúdok tak si musím na kus sadnúť lebo nevládzem niekedy stáť. Stačí keď zjem len kúsok a nafúknem sa, trávi mi to až v noci a ráno mám bruško zase v normálnom stave. Minule som si dokonca všimla, že v brušku niečo mám, ako keby sa tam niečo hýbalo, a ako keby som mala druhé srdce, ono ak som to chytila tak sa to posunulo, že to nieje len na jednom mieste, ešte mi zvykne byť kus nevoľno, ale bez zvracania, rozmýšľala som že by to mohli byť aj tráviace ťažkosti, alebo niečo s črevami, viem, že by som mala zájsť ku doktorke, ale predtým som si chcela urobiť obraz o tom čo by to mohlo byť. Mala som aj veľký strach o tom, že som tehotná :/ pretože začali tieto bolesti až po pohlavnom styku, ale ten nebol až taký dokonalý. O 2týždne nato som si robila aj test, ktorý mi naprv spadol:/ a ptom som postupovala podľa pokynov a výsledok negatívny, a potom som dostala aj menštruáciu takže strach kus opadol, ale potom zase to isté čo som písala hore, čo by to mohlo byť?????...Ďakujem za pochopenie