Patri auto do ruk zene?

Príspevok v téme: Patri auto do ruk zene?
uhlie

Zaujimalo by ma, co si myslite o zenach, ako soferkach. Ci dokazu soferovat auto bez toho, aby ohrozovali ostatnych u8castnikov premavky. Kazdu chvilu nejaka zena vyleti z cesty, lebo nezvlada riadenie, nedokazu zaparkovat a casto ani zatocit na parkovisko. Velakrat sa stretavam s tym, ze zena predo mnou zacne brzdit bez toho, aby sa pozrela ci ide za nou nejake auto, alebo spomaluje premavku. Co si o tom myslite? Pozicali by ste svojej zene auto?

rozumiem ti

uhlie: ja som pozicala auto priatelovi a mam s tym velmi zle skusenosti. ale to neznamena, ze mu ho nepoziciam znova, ak ho bude potrebovat. jediny rozdiel je v tom, ze kym ty bazirujes na malichernostiach, pre mna su dolezite podstatne veci. ale necakam, ze to pochopis.:)

uhlie

jajka,

b ja som svojej zene auto nepoziciaval a kolegovia s tym maju tiez velmi zle skusenosti. Tak sa s tym snazim nieco robit. Neviem preco sem pustas off-topic a kazis mi tu dobre rozbehnutu a konstruktivnu temu a diskusiu.

jajka001_

všetky tu držíme Uhliemu palce, nech sa zamiluje :))
vlastne mozeme byt rady, ze nás muži nechávajú vôbec sedieť v aute. sú krajiny, kde sa môže ženy voziť akurát tak v kufri.

trakt

vsimli ste si, ze tento tyzden Uhliemu dost ide, asi bol sez sviatky sam a smutny. Uhlie, zazen tie nenavistne myslienky na zeny a mozno najdes nejaku milu, s ktorou budes stastny a nie zatrpknutny. Drzim palce. Alebo si najdi muza, to je jedno, len nebud stale taky nahnevany.

george303

jednoducho na ceste je kopa idiotov kazdy den stretnem na ceste nejakeho magora .. dnes som siel autom iba kusok za kamaratom a uz aj to som stretol jeneho v jednosmerke vodica ktory siel do protismeru ked idem autom uz sa nadtym ani nerozculujem len vzdy sa ma spolujazdec pyta ze preco som ho nevytrubil :D naco je to dobre pousmejem sa vduchu si poviem ze to je debil a idem spokojne dalej :D