Môže dievča pozvať chlapca?

swetaer.

jancikas nebud makota... to je sice pekne ze mas dobre srdce ale vo vztahu ma byt zena zenou a chlap chlapom, nie naopak...

Jancikas

Ja by som bol,LEN VEĽMI RÁD....Keby mňa holka pozvala na rande,alebo len tak na prechádzku...Keby som vedel že má o mňa záujem....Ale toho sa naozaj nemusím báť....Lebo som plnoštíhly...:-((((...Žiadna baba ma nechce....Som veľmi plachý a hanblivý....Mám do 30rokov..Ale žiadna holka nevie aký som úžasný človek,aké čisté,úprimné a dobré srdce mám...Samochvála smrdí...Nechcem sa vychvalovať pred ňou lebo si pomyslí že som namyslený....Nemáte pravdu....Že v dnešnej dobe to nieje o peniazoch kráse,novom aute a tak..U mňa určite nie...Ale veľmi,veľmi veľa báb sa tím riadi...Hlavne v Blave...Robia sa aké úžasné,krásne sú veľmi namyslené a pod....Pokial nieje človek model nieje in,UP, cool a podobné sračky,nemá peniaze,dobré auto a pod....Skončí na pokraji dnešnej spoločnosti....Stačí mi len,že viem v Ba kolko stretnem za deň slušných ludí....Ešte na nešťastie existujú...Ale je ich žalostne málo...Je to na zaplakanie....Chcel by som stretnúť priemernú babu....Zlatá stredná cesta...

sweater

mozno chodute s kamoskami balit tych ´barovych´ ti nehovoria nie, ti len lovia trofeje, slusni chlapci sa hladaju inde..

odpoveď

okrem toho chlapi nevedia povedat nie.nechcem skatulkovat,ale v mojom okoli a u mna je to tak stale.my by sme radsej poculi "nie" ako "mozno" alebo ako vobec nic...

odpoveď

moje zle skusenosti.kamosky tak isto,nikomu to nikdy nevyslo,skor naopak.ja som dnesnym dnom skoncila.kto ma zaujem,nech ma oslovi sam,mna uz to nebavi...

sweater

ale jasne ze moze dievca pozvat chalana, sak dneska uz moze byt prezidentom aj zena, neviem kam sa tato spolocnost ruti... ale nie robim si srandu, konecne to vyzera ze svet upusta od tych primitivnych, zastaralych a hlavne strasne ale strasne hlupych nepisanych pravidiel, comu som rad...

zuska.......

...no takto, prvý krok môže urobiť aj žena, ale potom by som mal aj chlap torcha snažiť, inak to bude vyzerať ako nezáujem. ženy teda ani trochu nemajú chuť dobíjať chlapov! hovorím teda za seba, tak keby niečo pardóóón