Potrebujem pomoc

Príspevok v téme: Potrebujem pomoc
Marcela923

Mám priateľa už rok a pred polrokom sme spolu prvý krát spali,ale netiekla mi krv..necítila som žiadne bolesti až dnes..mali sme pohlavný styk a red pohlavým stykom mi do pošvy dával rsty ...po pohlavnom styku ma začalo bolieť v pošve..išla som teda na WC a na nohavičkach som si našla pár kvapiek krvi,keď som prišla za ním do izby trochu krvi bolo aj na plachte a na paplóne..ale pri pohlavnom styku som necítila že by tiekla krv ani nič podobné že by ma to bolelo..až po pohlavnom styku asi tak nejaké dve hodinky som zacítila bolesť..bojím sa či to nie je niečo vážne..keby ste mohli prosím vám a poradili mi že čo to môže byť..ďakujem vám

siloana

Som 12 rokov po hysterektomii, kompletne aj s vaječníkmi,v posledneom roku časťý zápal močového mechura, poklesnutie, posledné mesiace neustále bolesti v bruchu, hlavne v noci, výsledky negatívne , može to byt poklesom stien a mechúra ???

ellyy

mozno nejaky zapal...tiez som uz citala po forach ze raz za cas sa to stane a nic vazne to nie je...keby sa to zapovakovalo treba navstivit lekara