nie na dlhy vztah..

Príspevok v téme: nie na dlhy vztah..
Brenda

velmi tuzim po normalnom harmonickom a stalom vztahu zalozenom na dovere...a zistujem alebo som aj uz zistila ze na svete uz je velmi malo ludi co chcu to iste...aspon co ja poznam ludi lepsie povedane chalanou ktori nechcu lasku ale chcu sex..aj ti co vyzeraju ze chcu lasku ju v skutocnosti nechcu...a ja skoro vzdy na takych natrafim..napr aaj dobi kamarati...a potom ma to velmi stve..a najmä mrzi...neviem co mam uz robit...aby som sa takym ludom vyhla..trapi ma to..:(

denisaKE

starypaprika: to vies...niekedy treba nabrat odvahu :) stoji to za to...a necakaj, ze Ta zena zbali, to by si sa nemusel dockat...Inac, si mladucky, takze mozno to pride prave v tej praci. Ale naozaj treba aj kus odvahy a risknut to ;)

StarýPaprika

denisaKE - Viem, že by v mojom prípade išlo o balenie ale ja som dosť hamblivý typ a radšej by som bol rád kebyže ma zbalí holka ako by som mal baliť ja ju :)
No len je tu ešte ten problém, že nemám sa ako s holkami stretnúť. A možno by bolo lepšie ju mať po škole keď zmaturujem ale zasa budem pracovať a nebude čas tak teraz neviem. Žeby až na dôchodku keď budem mať voľno? Je to zložité a pritom tak jednoduché...

denisaKE

starypaprika: a to je chyba...vazne...vypadas ako mily chalan, si rozumny a ver mi, coraz viac dievcat si tieto veci na chalanoch vsima. Vyskusaj nejake dievca "spoznat", preber iniciativu a uvidis...ak nie hned, tak casom niekoho spoznas...Naozaj enjde o vtieranie a machovstvo, ale o uplne normalne "balenie" :)

StarýPaprika

alchemist - Tak si tu vytvorme jednu tému ako zoznamku a možno sa niektorým ľuďom pošťastí.
denisaKE - Ja nenariekam ja len nijaké dievčatá nepoznám takže ani nemám možnosť do niečoho ísť. Keby bola možnosť aj by som pozval ale nie je. A navyše som dosť veľký introvert takže by som holku asi nijako nezaujímal keby som bol ticho.

Brenda

denisaKE
hej mas uplnu pravdu...dnes je asi daka divna doba ze sa to vsetko obracia a aby sme my zeny nahanali chlapu a oni nic..tak to sa mi zda divne..alňko netvrdim ze len chlapi musia byt "ti prvi" co ukazu zaujem ze sa im zena paci alebo co...ale ludia su rozny a je to velmi tazke najst toho spravneho partnera :(

denisaKE

starypaprika: to je ale potom lahke nariekat, ze nemas dievca, ked sa o nijake nepokusis. Nejde o vtieranie, ale prejavenie zaujmu. Vtieranie dievca lahko odignoruje, ale zaujem mu lichoti. Prestante lamentovat nad tym, ze dievcata chcu iba machov, ale prejavte im vas zaujem, pozvite ich, dajte im najavo, ze ste tu pre ne a tie rozumnejsie si to budu vazit a bude aj vztah...ale od s pristupom "vsetky baby chcu zlych machov a ja to ani nejdem skusat" sa nikam nedostanete...

denisaKE

adama: pretoze s chlapom, ktory sa nesnazi zenu si ziskat, je logicky vztah...nemozny? Nehnevaj sa, ale to si mame my zeny Vas obhanat?...Nemyslim macha, ale gentlemana.

alchemist

ako tak pozeram, tak je nas tu viac, co chceme to iste :) len skoda, ze to je len virtualne :D, ale dufam, ze sa svojho ciela dockame :)

StarýPaprika

V takýchto veciach mám pravdu lebo som toho sám príkladom. Mám 19, panic, bez vzťahu. A ako napísal AdamKrt, slušný chalan ženu akceptuje a nevtiera sa jej. Ani ja nie som nejaký dobyvačný typ. Jedine pri nejakej PC hre ale nie pri dobýjaní baby :)

Kamarát tiež to isté akurát, že on má viac šťastia a už sa mu nejaký vzťah rýsuje.