len pre ženy

akinom007

a holim sa tak ze si cupnem. Holim sa bud len nasucho vzdy novou ziletkou alebo s intimnym gelom ale vtedy sa mi to smyka a nie na vsetkych miestach sa mi to potom podari do hladka.Holim sa kazdy druhy -treti den lebo mi to rychlo rastie. S vyrazkami a svrbenim som nemala probelmy nikdy, po holeni si zvyknem dat detsky puder a je to super. Okolo bikin si nakremujem takym telovym mliekom z lekarne s nechtikom lekarskym. Holim sa bud na pasik raz tensi inokedy hrubsi,a lebo aj dohola:D Podla nalady:D
Inak baby vobec si neviem predstavit holit sa "tam" dakou penou na holenie. Ved by som hned dostala mykozu

lienka1980

Ja som raz vyskusala tie rozne kremy ktore nanesies,nechas posobit a zotries skrabkou.Myslela som,ze zomrem od bolesti.Nie ze mi zisli chlpy (a to nie vsetky),ale aj koza!Odvtedy nepouzivam nic specialne.Natriem sa intim mydlom a oholim to obycajnymi ziletkami!Niekedy strojcekom.O aby VAS TO PO HOLENI NESVRBELO?Kupte si detsky puder,taky,co sa dava detom na zadocky.Trosku si rozotrite v rukach a pretrite si to tam dole!Je to super! Ja to pouzivam uz roky!

grétuška

aj ja sedim na riadne obloženom lebo mi to z neznaámch príčim ide (ten prud) dosť doboku, takž esedieť musím! :D

pasik

no aspon niesom jedina.vazne to otravuje zivot,lebo si zober ides na wecko v robote,nie priiilis cisty a teraz si vyber ocikat ci sadnut...este lepsi pripad je ked je tam kopec toaletneho a mozem si ho oblozit:)

grétuška

tak to ja tiež neviem moja:) ale niečo na tom bude, avšak logicky, tých chĺpkov tam bude musieť byť viac :)