Mandľový olej,čo nan hovoríte?

kaciatko_7

este k samotnej otazke... ano mandlovy olej je vyborny na plet, dokonca na vsetky typy pleti, pretoze neupchava pory... no na vlasy je este lepsi arganovy olej, tiez sa da kupit od toho predajcu co spominala blond 1...

kaciatko_7

suhlasim natura house je dobra kozmetika
ten mandlovy olej co pouziva blond1 moze byt 100 % prirodny, ale ostatne produkty z mandloveho oleja (je tam rada Mandla), uz nie su 100 % prirodne... pri kazdom vyrobka je uvedene percento prirodnych latok... hoci je kozmetika kvalitna netaji sa aj tym ze niektore prisady su synteticke, ktore sa nedaju nahradit niecim inym z prirody

blond1

ja pouzivam mandlovy olej na plet namiesto kremu,mám tú smolu, že som alergická na niektoré látky v kozmetike a mám suchú pleť. uz ho používam asi 1 rok a ke´dže zatial som nenašla krém, ktorý môžem pri mojej alergií používať úplne mi vyhovuje :-)

kupujem ho lekarni od vyrobcu Natura House, zlozenie: 100% čistý olej, to sa mi paci, ziadne pridané chemicke latky.

200ml flasticka aj s dávkovačom stoji okolo 6€, ale vydrzi velmi dlho!, nakolko staci par kvapiek - na mokre dlane a tak roztriet na este mokru tvar a teraz v zime je ideálny, chráni pleť pred mrazmi.