Pharmatex

denisaKE

chcem sa opýtať skúsenejších :) môžeme sa umývať aj inými prípravkami ako saforelle? Mne nerobí dobre, používam mionall a ten je tiež bez mydla, myslíte, že to bude škodiť? Na mimi sa teda necítim a HAK nechcem už ani vidieť...

Inner

kukuc, no pharmatex je antikoncepcia, logicky sa pouziva na to, aby sa priatel mohol do teba "spravit". Ale nezabudaj, ze nema to 100%-nu ucinnost.

lioness_01

anonymka, no ono to vyteká hlavne keď si hore, samozrejme, keď ležíš alebo mátenejakú inú polohu, tak to nemá prečo vytekať, trošku to je cítiť aj počas sexu, ale podľa mňa to vôbec nevadí, aspon si dobre zvlhčená :)))))raz sa nám stalo, že na plachte ostal fľak, lebo som si po sexe sadla tak na posteľ, že ostal fľak, inak sa nám nestalo, hneď sapoutieram po sexe

anonymka15

lioness - planujeme s partnerom pouzit capiky a ako som si precitala pisala si, ze ked to vyteka zanechava to nepekne flaky. tak by ma zaujimalo ci to vyteka aj popri styku? resp. ci to nejako zaspini plachtu atd..a ak nie, za aku asi dobu to vyteka? mozno hlupucke otazky ale radsej sa spytam :)dakujem za odpoved :)

bazalka

Krtko - lampa, najprv sa nauč čítať a potom reaguj, dobre? Nikde nie je napísané, že treba použiť všetko naraz. Keď budeš rozumieť tomu, čo si prečítaš, tak hneď budeš mať inteligentnejšie príspevky. Alebo ti nepomôže ani to???????

lioness_01

krtko-lampa - v hlave jebe asi tebe...

ja som niekde napísala, že treba to všetko dokopy?

kks, nech sa už skončia prázdniny, lebo sa tu potuluje príliš veľa znudených detí