Ekonomická vysoká škola

jankaaaaa :)

Ja som momentálne tretiačka na ekonomickej v BA...som na Fakulte hospodárskej informatiky. Keby som sa mala rozhodnúť ešte raz asi by som išla do Košíc...ale nie na ekonomicku na techniku ale na hospodársku informatiku na techniku...ale to len čisto preto, že odbor ktorý je v KE na technike na ekonomickej ma vôbec nezaujíma...
a čo sa týka ekonomickej v BA...ja s tou školou co sa týka ucenia a znamok problem nastastie nemam...sice ta skola ma povest elektrickovej skoly no ja ten pocit vobec nemam...nakali sme cely semester nie len cez skuskove...vyucujuci su taki vselijaki...prednasajuci su väcsinou fakt scitani ludia ktori sa danej problematike rozumeju, no ked na cviku schytas nejakeho doktoranta tak to je koniec sveta...niektori nevedia ani z papiera opisovat :D co sa tyka technickeho vybavenia je to podla mna dobre :) v ucebniach mame väcsinou uz nove pocitace, ale to sme fakulta hospodarskej informatiky...ostatne neviem ako su na tom...
takze zaver: nakolko som Košičanka, po vlastných skúsenostiach už viem ze EUBA nie je škola, kvôli ktorej sa oplatí cestovať do BA...samozrejme ak tam nechceš ostať...

bibi123

Ekonomicka v BA nema bohuzial dobru povest-hovori sa, ze je to elektrickova skola, ale zalezi od Fakulty... Ja som tam studovala jeden stupen. Vyhody-staci Ti 51% na to, aby si presla na skuske, malo pisomiek, nizka narocnost, hromadne skusky s moznostou opisovania z tahakov... Nevyhody-nizka kvalita vyucby, zastarale vybavenie-neviem, ako je to dnes, ale vtedy este sa moc nepouzivali dataprojektory-neboli nainstalovane v ucebniach, akademicka obec sa nesklada z velkych odbornikov,mas len 2pokusy na skuske-jeden riadny a jeden opravny, zla povest..