Ako najrýchlejšie schudnúť

Príspevok v téme: Ako najrýchlejšie schudnúť
Diduš

mám 53kg a 15 rokov :( ..Potrebovala by som do leta zhodiť aspoň 10kg .. lenžee ako ?
raňajkovať som začala ovsene vločky s mliekom a nastruhaními jablakmi.počula som že to pomáha.. Len neviem či je najelpšie mať to mlieko horúce alebo studene pridať do tích vločiek ? ..Dávam si 3 polievkové lyžičky vločiek.

Luba34

ahoj, ja k tomu chudnutiu len tolko, ze urcite neverte na vselijake tie kavitacie a neinvazivne liposukcie atd...som bola na kavitacii 5x a vratilo sa mi vsetko naspat...nefunguje to...po vsetkych tych sedeniach som isla na klasicku tumescencnu liposukciu a vysledok je perfektny, nic sa nevratilo naspat, a to uz je skoro rok po zakroku ... pa

kikaaaa

Ahoj, mám 165cm a 56 kg . Vôbec sa mi nepáči ako vizerám aj keď to nieje najhoršie , ale nadbytočné tuky mi prekážajú . Čo myslíte , čo by mi pomohlo na schudnutie? Počula som že stačí pravidelný príjem tekutín , je niečo na tom ? poraďte mi ďakujem

VYKINNA

Ja mám podobný problém (všetci vravia že si to namýšľam) meriam 160 cm a vážim 47 kg. To nieje také hrozné LENŽE!!!! keď sa an seba pozrem všade je o tuk navyše. Najprv som začala raňajkovať a potom robiť brušáky. Ale teraz som objavila zázrak. Dievča radím ti JOGU!! síce to nieje že rýchlo schudneš , ale do leta sa to dá stíhať. :)))

mayoč

mám 160 cm... a vážim okolo 63 kg... :( a chcem schudnúť... viem že je to primeraná váha s výškou...ale nevyzerá to najlepšie... :( už som si rozdelila aj stravu ... sem tam dáke ovocie... a nič... zdá s ami stále že váha ide hore... :(

majka__

podla mna je to uplne normalne, ze vazis tolko kolko vazis. a ked sa hybes, tak nevidim problem. ak nepravidelne jes, tak uprav len toto a sportuj dalej na korculiach tak ako doteraz. si fakt vo vyvoji a je normalne, ze sa ti aj spodna cast (boky, brucho, panva) zvacsuje. z dietata sa stava zena... tak bud rada :o)